800
۰
در استمرار رزمایش همدلی و مواسات انجام شد؛

توزیع 500 عدد ماسک رایگان میان کسبه و بازاریان سراوان توسط سپاه

در راستای اجرای رزمایش کمک مومنانه، مواسات و همدلی 500 عدد ماسک میان کسبه و بازاریان سراوان توسط حوزه مقاومت بسیج شهید عراقی اصناف سپاه شهرستان سراوان توزیع شد.
توزیع 500 عدد ماسک رایگان میان کسبه و بازاریان سراوان توسط سپاه
فاروق رئیسی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید عراقی اصناف سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون از توزیع 500 عدد ماسک میان کسبه و بازاریان شهرستان سراوان خبر داد. 
 
وی افزود:  به دلیل همه گیری کووید19  و نارنجی شدن وضعیت کرونا در شهرستان سراوان در راستای اجرای رزمایش کمک مومنانه و همدلی و مواسات، در راستای رعایت نکات بهداشتی ماسک به صورت رایگان میان بازاریان شهرستان توزیع شد. 
 
 فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید عراقی اصناف سپاه شهرستان سراوان در حاشیه این برنامه به افرادی که موارد بهداشتی را رعایت نمی کردند، نکات بهداشتی و آموزش های لازم جهت جلوگیری و پیشگیری از انتقال و شیوع ویروس کرونا را به کسبه ارائه کرد. 
 
رئیس خاطر نشان کرد: با توجه به هشدارهای مسئولین و کارشناسان بهداشتی همچنان برخی از شهروندان نکات بهداشتی را به صورت جدی رعایت نمی کنند و تا زمانی که شاهد بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی باشیم، شاهد روند صعودی شمار مبتلایان به کرونا خواهیم. 
 
وی گفت: استفاده از ماسک، شست و شوی مرتب دست ها با آب و صابون و رعایت فاصله گذاری اجتماعی نقش موثری در کاهش آمار مبتلایان به کووید 19 را دارد. 
 
انتهای پیام/
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۱
کد مطلب: 20547
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *