فرمانده حوزه کارگری سپاه شهرستان چابهار خبر داد:

برپایی رزمایش شیفت ایثار در راستای حمایت از کارگر و تولید ملی/ بسیجیان جهادگر چابهاری حامی محصولات ایرانی هستند

30 مهر 1399 ساعت 11:33

فرمانده حوزه کارگری سپاه شهرستان چابهار گفت: در رزمایش خدمت رسانی بسیج کارگری۳۷۵ نفر در ۶ واحد تولیدی در قالب گروهای جهادی شیفت ایثار فعالیت کردند.


به گزارش شستون؛ رضا اصغری؛ فرمانده حوزه کارگری سپاه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: رزمایش خدمت رسانی و نقش آفرینی اقشار؛ به مدت دو روز کاری با حضور گسترده بسیجیان کارگری شهرستان چابهار در 6 واحد تولیدی و کارگاه زیر مجموعه این حوزه به صورت منسجم و برنامه ریزی شده در زمایش بزرگ خدمت رسانی شرکت داشتند.

وی افزود: کارگران این واحد های کارگری یک ساعت قبل از شروع شیفت کاری و یک ساعت بعد از اتمام شیفت کاری بدون هیچ چشمداشت و دستمزدی در قالب گروه های جهادی و شیفت ایثار فعالیت کردند.

فرمانده حوزه کارگری سپاه شهرستان چابهار ادامه داد: 375 کارگر بسیجی به همراه کارفرمایان در این رزمایش خدمت رسانی شرکت داشتند.
 
وی با اشاره به واحد های کارگری که در این رزمایش همکاری داشتند تصریح کرد: شرکت عمران ساحل، شرکت آرمان جنوب، شرکت پرسی گاز، شرکت چای سوفیا، شرکت پتروشیمی و شرکت الماس مکران در این رزمایش بزرگ خدمت رسانی حضور و فعالیت داشتند.

اصغری هدف از این رزمایش را ایجاد روحیه و امیدواری در بین تولید کنندگان، ملت و کشورهای دوست، انسجام داخلی و وحدت ملی عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان امروز باید بدانند که ملت ایران با تمام وجود و احاد مختلف مردمی اعم از قشر کارگری، اصناف وبازاریان و مردمی پشت ولایت فقیه و آرمان های انقلاب اسلامی هستند و هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 20602

آدرس مطلب: http://shastoon.ir/interview/20602/برپایی-رزمایش-شیفت-ایثار-راستای-حمایت-کارگر-تولید-ملی-بسیجیان-جهادگر-چابهاری-حامی-محصولات-ایرانی-هستند

شستون
  http://shastoon.ir