800
۰
امام جمعه اهل سنت مهرستان:

داشتن جامعه ای آرام با مجاهدت های سبزپوشان ناجا/ نظم و امنیت حاکم در جامعه ثمره تلاش نیروهای انتظامی است

مولوی حسین زهی گفت: نیروی انتظامی از جان و دل برای امنیت تلاش می کند و این موضوع برکسی پوشیده نیست و آنچه امروز در جامعه حاکم است ثمره تلاش سبزپوشان انتظامی است.
داشتن جامعه ای آرام با مجاهدت های سبزپوشان ناجا/ نظم و امنیت حاکم در جامعه ثمره تلاش نیروهای انتظامی است
مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان در گفت و گو با شستون ضمن تبریک هفته ناجا به سبزپوشان انقلاب، بیان کرد: مردم ایران از زحمات نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در جامعه که این وظیفه خود را به خوبی عملی کردند قدر دانی می کنند.

وی افزود: تلاش های نیروهای انتظامی در برقراری نظم و امنیت منطقه کماکان ادامه دارد چرا که خدمات ارزشمند و مجاهدت های سبزپوشان ناجا در دفاع از امنیت و برقراری نظم موجب شده تا جامعه ای آرام و توام با آرامش داشته باشیم.

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان خاطر نشان کرد: می طلبد شهروندان با نیروی انتظامی به عنوان برادری خیرخواه همراه و همدل باشند تا راحت تر در برقراری امنیت و نظم و انضباط جامعه اقدامات خوبی را داشته باشند.

وی تصریح کرد: از نظر امنیت منطقه تلاش های خوبی انجام شده چرا که نیروی انتظامی از جان و دل برای امنیت تلاش می کند و این موضوع برکسی پوشیده نیست، آنچه امروز در جامعه حاکم بوده ثمره تلاش سبزپوشان انتظامی است.

حسین زهی گفت: از آنجایی که سبزپوشان نیروی انتظامی تلاش های مجدانه ای را در برقراری نظم و امنیت جامعه دارد و برای مقابله مخلان نظم و امنیت از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند انتظار داریم همچنان مثل سنوات گذشته آرامش مردم را تامین کنند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان افزود: نیروی انتظامی همواره در کنار مردم بوده اند و از دستاوردهای انقلاب اسلامی همانند دیگر نیروی نظامی پاسداری کرده اند.
 
انتهای پیام/
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۲
کد مطلب: 20614
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *