فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان خبر داد؛

توزیع 150 بسته معیشتی در استمرار اجرای رزمایش کمک مومنانه/ گروه های جهادی بسیج مهرستان در حال خدمت رسانی هستند

7 آبان 1399 ساعت 8:15

حسین نکویی گفت: در استمرار اجرای رزمایش کمک مومنانه و خدمت بی منت سپاه، 150 بسته معیشی در منطقه آشار شهرستان مهرستان میان اقشار نیازمند جامعه توزیع شد.


 حسین نکویی فرمانده ناحیه بسیج مقاومت سپاه شهرستان مهرستان در گفت و گو با شستون  بیان کرد: شیوع ویروس کرونا مشکلات از قبیل اختلال در کسب و کار و معیشت مردم به وجود آورده که بسیج با میدان داری با آن مقابله می کند و به یاری افراد نیازمند و متاثر از کویید 19 شتافته است.

وی با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص کمک های مومنانه، افزود: بسیج در این جهت به فرامین رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و با توزیع بسته های معیشتی، پک های بهداشتی و گند زدایی و ضدعفونی کردن معابر و نقاط آلوده ایفای نقش کرده است.

 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان مهرستان ادامه داد: در تداوم و استمرار رزمایش کمک مومنانه و خدمت بی منت سپاه پاسداران، بسته های غذایی میان مردم کم بضاعت بخش مرزی آشار از توابع شهرستان مهرستان توزیع شد.

نکویی با بیان اینکه بسته های اهدایی میان مردم این منطقه شامل  برنج، رب، روغن، ماکارونی و غیره بوده است، خاطر نشان کرد: جهاد در گذشته جنگیدن و مقابله با دشمن بوده اما امروز با توجه به شرایط به وجود آمده در خصوص شیوع ویروس منحوس کرونا شرکت در رزمایش های همدلی مانند کمک های مومنانه جهاد است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 20672

آدرس مطلب: http://shastoon.ir/interview/20672/توزیع-150-بسته-معیشتی-استمرار-اجرای-رزمایش-کمک-مومنانه-گروه-های-جهادی-بسیج-مهرستان-حال-خدمت-رسانی-هستند

شستون
  http://shastoon.ir