800
۰
جانشین فرمانده سپاه شهرستان سراوان:

اجرای پویش سلیمانی در ۹۵ پایگاه مقاومت سراوان/ طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به صورت محله و خانواده آغاز شد

حسینعلی جاودان فر از اجرای طرح پویش سلیمانی ها و اجرای طرح سردار حاج قاسم سلیمانی در راستای مقابله با ویروس کرونا به مدت دو هفته در شهرستان سراون خبر داد.
اجرای پویش سلیمانی در ۹۵ پایگاه مقاومت سراوان/ طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به صورت محله و خانواده آغاز شد
حسینعلی جاودان فر جانشین فرمانده سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج پویش سلیمانی ها در ۹۵ پایگاه مقاومت بسیج مساجد و محلات در قالب هر پایگاه یک خدمت سپاه شهرستان سراوان برگزار شد.
 
وی افزود: در این پویش هر پایگاه مقاومت طبق برنامه ریزی انجام شده یک خدمت در حوزه امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، اشتغال زایی، بصیرتی، خدماتی، محرومیت زدایی، بهداشتی و درمانی انجام خواهد داد.
 
جانشین فرمانده سپاه شهرستان سراوان در ادامه خاطر نشان کرد: همچنین از صبح امروز طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در راستای مقابله با ویروس کرونا به مدت دو هفته در سراوان آغاز شد.
 
جاودان فر خاطر نشان کرد: در این رزمایش فرماندار شهرستان سراوان به همراه رئیس شبکه بهداشت و درمان، فرمانده انتظامی شهرستان، رئیس اتاق اصناف و سایرمسئولین به صورت میدانی درخیابان های شهرحاضر و از نزدیک به صورت تذکرلسانی درجهت بیماری خطرناک کووید۱۹هشدار داده و به کاسبانی که در طرح باید مغازه های خود را تعطیل می کردند، آگاهی داده شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه اکثر شهروندان به این موضوع تمکین کردند، تصریح کرد: در اجرای طرح سردار حاج قاسم سلیمانی در راستای مقابله با ویروس کرونا  چندین پایگاه مقاومت و بسبجیان  مشارکت دارند.

انتهای پیام/
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۵
کد مطلب: 20935
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *