800
۰
در دومین روز از هفته بسیج صورت گرفت؛

ویزیت رایگان افزون بر هزار نفر در سیستان وبلوچستان/ از توریع ماسک تا داروی رایگان به همت بسیج جامعه پزشکی

فاطمه کمیلی، جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان از ویزیت افزون بر هزار نفر در اقصی نقاط مختلف استان به مناسبت دومین روز از هفته بسیج خبر داد.
ویزیت رایگان افزون بر هزار نفر در سیستان وبلوچستان/ از توریع ماسک تا داروی رایگان به همت بسیج جامعه پزشکی
به گزارش شستون؛ فاطمه کمیلی در گفت وگو با عصرهامون در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: به همت کانون بسیج جامعه پزشکی در شهرستان های استان در دومین روز هفته بسیج تیم های پزشکی در مناطق مختلف شهری و روستایی اقدام به ویزیت و ارائه داروی رایگان کردند.

وی گفت: در شهرستان سراوان هشت تیم پزشکی درمناطق شهرک سبحان، دزک، اسپیچ، پره کنت و پیرآباد اعزام و اقدام به ویزیت عمومی 508 بیمار کردند، همچنین 51 نفر از خذمات دندانپزشکی بهره مند و داروی رایگان دریافت کردند.

این مقام مسئول تصریح کرد: هزار و 255 عدد ماسک نیز به طور رایگان توزیع و علاوه بر تب سنجی رایگان اقدام به آموزش رعايت پروتكل های بهداشتی ومشاوره به مراجعين صورت گرفت.

وی ادامه داد: در شهرستان ایرانشهر نیز به همت کانون بسیج جامعه پزشکی یک تیم عمومی به روستای علی آباد اعزام و 160 بیمار ویزیت و 100 عدد ماسک رایگان توزیع شد.

کمیلی در ادامه به تجلیل از پنج خانواده شهید مدافع سلامت در زاهدان باهمکاری موسسه تامین درمان بسیجیان اشاره کرد و افزود: ویزیت ماردان باردار در روستای کرباسو، ویزیت و اهدای داروی رایگان به سالمندان و میانسالان در شهر علی اکبر، ویزیت 136 بیمار در شهرستان خاش، اعزام تیم درمانی به بخش مرکزی شهر محمدآباد وبهرام آباد در شهرستان هامون و وزیت و معاینه 40 بیمار را از دیگر اقدامات در دومین روز از هفته بسیج دانست.

جانشین بسیج جامعه پزشکی استان خاطر نشان کرد: یک تیم پزشکی به مسجد حضرت فاطمه (س)در شهرستان زابل اعزام و ٧٥بيمار ویزیت شدند، همچنین 250 عدد ماسک رایگان توزیع و اقدام به کنترل تب سنجی بيماران وآموزش رعايت پروتكل های بهداشتی به مراجعين کردند.
 
انتهای پیام/
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۷
کد مطلب: 20939
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *