800
۰
مدیرکل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

تعطیلی موزه ها و اماکن گردشگری در شهرهای قرمز سیستان و بلوچستان

علیرضا جلالزایی گفت: از اول آذر ماه با توجه به اعمال محدودیت های جدید به منظور قطع زنجیره انتقال کرونا و اجرای شیوه نامه های بهداشتی موزه ها و اماکن گردشگری در شهرستان های قرمز سیستان و بلوچستان تعطیل است.
تعطیلی موزه ها و اماکن گردشگری در شهرهای قرمز سیستان و بلوچستان
به گزارش شستون؛ علیرضا جلالزایی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در شهرستان های زرد و نارنجی نیز بر مبنای نگاه ستاد ملی مبارزه با کرونا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی تعداد نیروهای مورد استفاده یک سوم است و تعداد کمی از مراجعه کنندگان برای بازدید از موزه ها با رعایت همه اصول بهداشتی پذیرفته می شوند.

وی تصریح کرد: وضعیت شهرستان هایی که زرد و نارنجی هستند به سرعت در حال تغییر بوده و ممکن است تبدیل به قرمز شوند که بلافاصله اقدامات لازم انجام و موزه ها در شهرستان های قرمز تعطیل می شود.

وی با بیان اینکه در کل سیستان و بلوچستان هفت موزه فعال وجود دارد اظهار کرد: اعمال محدودیت های کرونایی برای موزه ها و اماکن گردشگری و باستانی مربوط به همه شهرستان های استان است و کلیه شیوه نامه های اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا در این مکان ها رعایت می شود.

انتهای پیام/
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰
کد مطلب: 20940
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *