800
۰
مسئول معاونت اجتماعی سپاه سراوان عنوان کرد؛

مراقبت غذایی از معتادین بی خانمان در بحران کرونا/ سپاه یاریگر کمپ های ترک اعتیاد در سراوان

فاروق رئیسی گفت: در طرح پیشگیری و مراقبت از بیماری کرونا در میان افراد بی‌خانمان و معتادان بی سرپناه صبح امروز در 3 کمپ ترک اعتیاد شهرستان سراوان صبحانه توزیع شد.
مراقبت غذایی از معتادین بی خانمان در بحران کرونا/ سپاه یاریگر کمپ های ترک اعتیاد در سراوان
فاروق رئیسی مسئول معاونت اجتماعی سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: یکی از رسالت های سپاه اجرایس برنامه های متنوع در راستای کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی است که در شهرستان سراوان همکاری لازم با اداره بهزیستی سراوان در حال انجام است.
وی افزود: صبح امروز پس از بازدید از سه مرکز ترک اعتیاد در شهرستان سراوان، میان بیماران و افراد بی سرپناه این مراکز توسط معاونت اجتماعی سپاه شهرستان صبحانه توزیع شد.

مسئول معاونت اجتماعی سپاه شهرستان سراوان ادامه داد: معتادین کارتن خواب و بی خانمان ها به دلیل سوء تغذیه دچار کاهش سطح ایمنی بدن می شوند که خطر ابتلا به ویروس کرونا در این افراد افزایش می یابد.

رئیسی در ادامه اضافه کرد: با شیوع ویروس، مراقبت از معتادان بی سرپناه با توزیع مواد غذایی و بهداشتی در کمپ های ترک اعتیاد شهرستان با همکاری بسیج سازندگی سپاه سراوان در حال انجام است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین به مناسبت هفته بسیج با همکاری بسیج جامع پزشکی افراد حاضر در این مراکز به صورت رایگان ویزیت و تحت درمان قرار گرفتند.

انتهای پیام/
يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰
کد مطلب: 21035
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *