800
۰
فرماندار سیب و سوران عنوان کرد:

ساده انگاری و سهل انگاری 15 درصد شهروندان سورانی به کووید19/ ابتلای 494نفر به کرونا

مجیب حسنی گفت: : بخشی از مردم به علت ساده انگاری و سهل انگاری باور ندارند که این بیماری می تواند قربانیانی از خانواده خودشان داشته باشند که این افراد کمتر از 15 درصد هستند منتها می تواند اثرات نامطلوبی را بر روی اجرای طرح داشته باشند.
ساده انگاری و سهل انگاری 15 درصد شهروندان سورانی به کووید19/ ابتلای 494نفر به کرونا
مجیب حسنی فرماندار سیب و سوران در گفت و گو با شستون بیان کرد: محدودیت های کرونایی بر اساس رنگ بندی در شهرستان سیب و سوران اعمال و همکاری مردم و اصناف بسیار مطلوب بوده است.

وی افزود: در راستای هماهنگی اعضای ستاد مقابله با ویروس کرونا و طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی هماهنگی مناسبی جهت  اجرای روند مصوبات ستاد ملی و شهرستانی میان بهداشت و درمان، انتظامی در حوزه اماکن و دیگر ارگان ها ایجاد شده است.

فرماندار سیب و سوران گفت: بخشی از مردم به علت ساده انگاری و سهل انگاری باور ندارند که این بیماری می تواند قربانیانی از خانواده خودشان داشته باشند که این افراد کمتر از 15 درصد هستند منتها می تواند اثرات نامطلوبی را بر روی اجرای طرح داشته باشند.

به گفته حسینی  از لحاظ رنگ بندی در استان قطب بندی های صورت گفته که سیب و سوران با سراوان به دلیل تردد کارکنان اداری، ارتباطات مردمی و از آنجایی که کنترل از طریق شماره پلاک مشترک مشکل بود، در یک صف قرار دارند و درحال حاضر وضعیت سیب و سوران نارنجی است.

وی خاطر نشان کرد: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا از ابتدا تا کنون و  تا 48 ساعت گذشته 494 نفر مورد مثبت بوده که از این تعداد 28 نفر جان خود را از دست داده اند که درواقع نسبت به کل مبتلایان مراجعه کننده به مراکز 16 ساعته 5.66 درصد بوده است.

فرماندار سیب و سوران در پایان اذعان کرد: معتقد بر این هستیم که با توجه به بعد فرهنگی این قضیه بسیاری از افراد ممکن است علائم جزیی بیماری کووید 19 را داشته باشند اما  برای تست و آزمایش به مراکز درمانی مراجعه نکنند.

انتهای پیام/
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰
کد مطلب: 21070
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *