800
۰
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان:

کارنامه درخشان سیستان و بلوچستان در دفاع مقدس/ ولایت مداری مردم شیعه و سنی استان بر کسی پوشیده نیست

حسین نکویی گفت: مردم ولایت مدا و متدین شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در هشت سال دفاع مقدس دارای کارنامه درخشانی هستند که تا پای جان مقابل شرارت های دشمن ایستادگی کردند.
کارنامه درخشان سیستان و بلوچستان در دفاع مقدس/ ولایت مداری مردم شیعه و سنی استان بر کسی پوشیده نیست
حسین نکویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد:مردم مومن، متدین و وطن دوست سیستان و بلوچستان همانند دیگر هموطنان در هشت سال جنگ تحمیلی در دفاع از کیان کشور خوش درخشیدند و همچنان تا پای جان در حال مقابله با شرارت های بدخواهان نظام و انقلاب هستند.
 
 
وی افزود: رشادت ها و دلیر مردی های رزمندگان این استان در دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست به گونه ای که از دورترین نقاط و حتی صعب العبور ترین منطقه های سیستان و بلوچستان برای دفاع از کشور در منطقه جنگی حاضر و تا پای جان ایستادگی کردند.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان ادامه داد: مردم ولایت مدار شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در آن زمان احساس مسئولیت و تعهد کردند و مانند دیگر مردم کشور برای مقابله با دشمن تا دندان مسلح به پا خواستند و رهسپار میدان جبهه و جنگ شدند تا نگذراند یک‌ وجب از خاک میهن اسلامی به دست اجنبی بیوفتد.
 
 
نکویی خاطر نشان کرد: شور و اشتیاق مردم استان برای اعزام به جبهه به قدری زیاد بود که مسئولین وقت آن زمان مجبور به قرعه کشی شدند و این نشان از میهن پرستی و ولایت پذیری مردم با ایمان و متدین مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان را دارد.

انتهای پیام/
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷
کد مطلب: 21413
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *