800
۰
در پی فرمان رهبر معظم انقلاب؛

بسیج اساتید سیستان وبلوچستان به یاری نیازمندان شتافت/ از اهدای گوشت قربانی تا توزیع بیش از هزار بسته معیشتی

محبعلی رهدار، مسئول بسیج اساتید سیستان وبلوچستان گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور و پس از پیشنهاد رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای رزمایش کمک های مومنانه، بسیج اساتید در دانشگاه های سراسر استان به شناسایی و یاری نیازمندان شتافت.
بسیج اساتید سیستان وبلوچستان به یاری نیازمندان شتافت/ از اهدای گوشت قربانی تا توزیع بیش از هزار بسته معیشتی
به گزارش شستون؛ محبعلی رهدار، عضو هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان و مسئول بسیج اساتید استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور و پس از پیشنهاد رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای رزمایش کمک های مومنانه در راستای عمل به فرامین ولایت فقیه، آحاد جامعه در این مسیر اعلام حضور کرده و لبیک گفتند که بسیج اساتید در دانشگاه های استان نیز از این قاعده مثتنی نبود و به شناسایی و یاری نیازمندان شتافت.

وی افزود: این رزمایش با هدف شناسایی خانواده های کم بضاعت و آسیب دیده از بیماری کرونا و کمک به نیازمندان در دستور کار قرار گرفت به گونه ای که از خردادماه تا کنون بیش از هزار بسته معیشتی توسط این قشر از بسیج تهیه و توزیع شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: اهدای بسته حمایتی به کارکنان آسیب پذیر از ویروس کرونا توسط کانون بسیج اساتید دانشگاه زابل و اهدای بسته کمک مومنانه جمع آوری شده از اساتید بسیجی و توزیع بین اقشار آسیب پذیر بخشی از اقدامات به شمار می رود.

وی اذعان کرد: 200 بسته کمک مومنانه توسط بسیج اساتید دانشجویی و کارکنان دانشگاه سیستان وبلوچستان همراه با ماسک بین اقشار حاشیه شهر زاهدان، و 100 بسته معیشتی کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده درطی این مدت توزیع شده است.

مسئول بسیج اساتید استان عنوان کرد: در راستای رزمایش کمک مومنانه به همت کانون بسیج اساتید 400بسته گوشت گرم گوسفندی و با همکاری دفتر نهاد نیز 150 بسته دیگر تهیه و در بین نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا در نقاط حاشیه نشین زاهدان توزیع شد.

رهدار گفت: جمع آوری 270 میلیون ریال اعتبار جهت خرید بسته های معیشتی و توزیع آن بین نیازمندان در یک مرحله و توزیع 200 بسته معیشتی دیگر توسط کانون بسیج اساتید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار از دیگر اقدامات مهم به شمار می رود.

عضو هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: توزیع 200 بسته معیشتی توسط دانشگاه فرهنگیان، 100 بسته توسط کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین توزیع بسته معیشتی و بهداشتی توسط کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ایرانشهر از دیگر برنامه های اجرا شده در قالب رزمایش کمک مومنانه است.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹
کد مطلب: 21677
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *