800
۰
بخشدار بخش دامن:

پروژه بزرگراه چابهار- زاهدان نیاز به توجه اساسی مسئولین دارد/توسعه زیرساخت های حمل و نقل، راهکار اساسی کاهش تصادفات جاده ای

مرتضی سایگانی گفت: پروژه هاي ملي در بخش دامن باید با اولويت و جديت ويژه اي پیگیری و انجام شوند.
پروژه بزرگراه چابهار- زاهدان نیاز به توجه اساسی مسئولین دارد/توسعه زیرساخت های حمل و نقل، راهکار اساسی کاهش تصادفات جاده ای
به گزارش شستون؛ مرتضی سایگانی، بخشدار بخش دامن ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: هر چند میزان جانباختگان جاده ای نسبت به سال های گذشته به رغم افزایش خودرو در این منطقه كاهش یافته اما همچنان جاده های سیستان و بلوچستان قربانی می گیرد.

سایگانی اضافه کرد: نبود بزرگراه و اتوبان، وجود جاده‌های ۲ طرفه و ناایمن، رعایت نکردن مقررات راهنمایی و رانندگی و قاچاق انسان و سوخت زمینه را تصادفات جاده ای در راه‌های سیستان و بلوچستان فراهم کرده و مردم این منطقه هر هفته شاهد جان باختن تعدادی از هموطنان هستند.

این مقام مسئول تصریح کرد: گستردگی و پراکندگی استان و طولانی بودن فاصله بین شهرها و روستاها، نبود جاده‌های ۲ بانده و بزرگراه و رفت و آمد، ترافیک بالای برخی جاده های این منطقه حوادث ناگواری را رقم می زند که جبران ناپذیر است.

وی عنوان کرد: سرعت زیاد خودروهای حامل قاچاق نه تنها جان راننده و سرنشینان این خودروها بلکه سایر خودروهای عبوری در جاده های ۲ طرفه سیستان و بلوچستان به ویژه برخی شهرستان های جنوبی چون ایرانشهر به مخاطره می اندازد.

بخشدار دامن بیان کرد: بزرگراه چابهار- زاهدان یکی از پروژه های بزرگ شرق کشور بوده که در واقع این پروژه زمینه ساز توسعه و پیشرفت شهرستان است و باید در انجام آن هر چه سریع تر اقدام شود.

وی خواستار تسریع در حل مشکلات زمين هاي سند دار مردم منطقه دامن در اجرای پروژه بزرگراه چابهار_زاهدان شد و افزود: از مسئولینی که با دید وسیع به مسائل مربوط به مردم می نگرند تا حق و حقوق مردم ضایع نشود تقدير و تشكر را دارم.

بخشدار دامن ضمن تاكيد بر همكاري بيش از گذشته مردم با مجريان پروژه، تصریح کرد: امیدواریم مسئولین و مدیران شهرستان ایرانشهر هم با همین دید وسیع به موضوع نگاه کنند تا هر چه زودتر شاهد افتتاح این پروژه بزرگ باشیم و دیگر تصادفات ناشی از مشکلات جاده ای نداشته نباشیم.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴
کد مطلب: 21949
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *