800
۰
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد؛

ایران در ردیف برخوردارترین کشورهای جهان از نظر دانش اجتماعی/پرورش جوانان نخبه از ثمرات با ارزش انقلاب است

ملک فاضلی گفت: ایران در ردیف برخوردارترین کشورهای جهان از نظر سطح دانش اجتماعی و سواد قرار دارد و جوانان نخبه ای را پرورش داده، این از ثمرات و خاصیت انقلاب اسلامی است.
ایران در ردیف برخوردارترین کشورهای جهان از نظر دانش اجتماعی/پرورش جوانان نخبه از ثمرات با ارزش انقلاب است
به گزارش شستون؛ ملک فاضلی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در نظام جمهوری اسلامی، تلاش بر این بوده که توانمندی جامعه بالا برود که این مهم محقق شده و ایران یکی از برخوردارترین کشورهای جهان از نظر سطح دانش اجتماعی و سواد محسوب می شود، این خاصیت انقلاب است.
 
وی ادامه داد: در سیستان و بلوچستان اولین آیتمی که با شاخص های سایر استان های کشور برابری می کند، سیستم آموزشی به ویژه آموزش عالی است.
 
رئیس مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان افزود: با وجود این که هنوز نیاز داریم در برخی شهرستان های استان دانشگاه ها شکل بگیرد، اما قالب شهرستان ها از دانشجویان نخبه و توان علمی بالایی برخوردار است، به گونه ای که وقتی با آن ها نشست برگزار می کنیم، به دانسته هایمان افزوده می شود.
 
جوانان این خطه سرشار از استعداد هستند، به ویژه در مسائل علمی، آنالیز سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در هر جلسه ای که با آن ها داریم، به ما موارد جدیدی را آموزش و توان می دهند که این از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران است.
 
نماینده مردم سراوان در مجلس افزود: هیچ چیزی را از عدم دانش اجتماعی در جامعه احساس نمی کنیم، اشخاصی که دیگران را بی سواد خطاب و چنین موضوعی را بیان می کنند، به طور قطع با جامعه نیستند و از راه دور قضاوت می کنند.
 
انتهای پیام/
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۱
کد مطلب: 21975
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *