800
۰
مشاور مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان:

40 نفر از کارکنان و نجاتگران هلال احمر سراوان علیه کرونا واکسینه شدند/ تشکیل زنجیره انسانی "نه به اعتیاد"

بهمن دهواری گفت: با همکاری شبکه بهداشت و درمان سراوان تا کنون 40 نفر از کارکنان و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان علیه ویروس کرونا واکسینه شدند.
40 نفر از کارکنان و نجاتگران هلال احمر سراوان علیه کرونا واکسینه شدند/ تشکیل زنجیره انسانی "نه به اعتیاد"
بهمن دهواری مشاور مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: با همکاری شبکه بهداشت و درمان سراوان 40 نفر از کارکنان و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان علیه ویروس کرونا واکسینه شدند.

وی افزود: ضمن قدر دانی از اعضای پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونای شهرستان امید می رود امدادگران جمعیت هلال احمر سراوان که در طرح ناظران سلامت همکاری داشته و دارند مشمول دریافت واکسن شوند.

رئیس جمعیت هلال احمر سراوان ادامه داد: تیم های پایگاهی و امداد گران که به طور مستقیم با حوادث سر و کار دارند نسبت به دیگران بیشتر در معرض ابتلا به کووید 19 قرار می گیرند که انتظار می رود در فاز بعدی این افراد در اولیت دریافت واکسن کرونا قرار گیرند.

دهواری خاطر نشان کرد: از شهروندان سراوانی و افراد بالای 70 سال تقاضا می شود تا با مراجعه به مرکز تجمیمعی واکسیناسیون کرونا با دریافت واکسن کادر درمان را برای مهار این ویروس کشنده و منحسوس یاری دهند.

وی در پایان از تشکیل زنجیره انسانی "نه به اعتیاد" به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر توسط جوانان هلال احمر در شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/
 
سه شنبه ۸ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۱
کد مطلب: 23038
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *