800
۰
مشاور مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان خبر داد؛

آغاز به کار درمانگاه هلال با همکاری بهداری سپاه در بحران کرونا/ بانک امانات در سراوان راه اندازی شد

بهمن دهواری گفت: درمانگاه جمعیت هلال احمر سراوان با همکاری بهداری سپاه شهرستان از صبح امروز فعالیت خود را آغاز کرد.
آغاز به کار درمانگاه هلال با همکاری بهداری سپاه در بحران کرونا/ بانک امانات در سراوان راه اندازی شد
بهمن دهواری مشاور مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در گفت و گو با شستون؛ از آغاز به کار بانک امانات این جمعیت با 45 کپسول اکسیژن و دستگاه مانومتر از صبح امروز خبر داد و گفت: با توجه به شیوع موج جدید کرونا در استان و شهرستان جمعیت هلال احمر با توجه به رسالت اجتماعی خود برای مدیریت شرایط به وجود آمده با همکاری سپاه وارد عمل شد.

وی افزود: با همکاری بهداری سپاه شهرستان سراوان درمانگاه جمعیت هلال احمر نیز فعالیت خود را آغاز کرد و در این مجموعه خدمات به صورت رایگان به شهروندان ارایه می شود.

رئیس جمعیت هلال احمر سراوان ادامه داد: کپسول های اکسیژن بانک امانات جمعیت هلال احمر به صورت رایگان در اختیار شهروندان قرار می گیرد و این انتظار می رود که به موقع بازگشت داده شود تا در اختیار دیگر بیماران نیازمند قرار گیرد.

دهواری از مردم خواست چنانچه کپسول اکسیژن و دستگاه مانو متر بدون استفاده در منزل دارند در  اختیار بانک امانات قرار دهند تا خدمات مطلوب تر به بیماران کرونایی شهرستان ارایه شود.

وی خاطر نشان کرد: با کمک جمعیت هلال احمر استان و قرارگاه مقابله با ویروس کرونا تعداد 150 هزار ماسک تهیه و به صورت رایگان میان کادر درمان، ادارات و شهروندان سراوانی توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/
شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷
کد مطلب: 23134
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *