800
۰

حضور مربی بین المللی ووشو سیستان و بلوچستان در اولین دوره مسابقات WWF

عباس شیبک مربی بین المللی ووشو سیستان و بلوچستان در اولین دوره مسابقات آزاد ساندا (WWF) حضور می یابد.
حضور مربی بین المللی ووشو سیستان و بلوچستان در اولین دوره مسابقات WWF
به گزارش شستون؛ عباس شیبک، رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: این مسابقات با حضور ۳۲ ورزشکار برتر که در مسابقات جهانی و آسیایی در سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ مقام کسب کردند در چهار وزن ۶۰،۷۰،۸۰،۹۰  برگزار می شود.

وی ادامه داد: مرحله اول این رقابت ها از ۲۸ تا ۲۹ تیرماه در تهران بر روی پل طبیعت برگزار و نفرات اول و دوم آن مشخص می شوند، مرحله دوم در مهرماه بین ۴ وزن برتر  اوزان استان ها با انتخاب نفرات اول و دوم برگزار خواهد شد. 

مربی تیم جوانان ایران اضافه کرد: در مرحله سوم مبارزه، دی ماه امسال بین برترین های دور اول و دوم به میزبانی کیش برگزار می شود، جوائز نفرات هر وزن بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون ریال است.

وی افزود: در این طرح که برای اولین بار و از سوی فدراسیون ایران جهت آماده نگه داشتن نفرات برتر تیم ملی انجام می شود، مربیان تیم های ملی نیز در کنار قهرمانان خود قرار می گیرند تا در این مسابقات مهم آنها را هدایت و کمک کنند. 

شیبک گفت: دراین طرح علاوه بر آمادگی قهرمانان مربیان نیز جهت حضور در رقابت های بین المللی به روز خواهند شد.

گفتنی است؛ عباس شیبک علاوه بر ریاست هیئت ووشو سیستان و بلوچستان، مربی تیم جوانان ایران، مربی تیم ملی سریلانکا ‌عضو کمیته فنی فدراسیون ووشو، رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون ووشو.رییس کمیته فرهنگی انجمن کوراش کشور است.

انتهای پیام/
شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب: 23176
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *