800
۰
فرماندار سراوان مطرح کرد؛

سپاه پیشگام در عرصه خدمت رسانی به مردم/ نیروهای جهادی کمک حال مدافعان سلامت هستند

سعید تجلیلی گفت: همزمان با شیوع موج جدید ویروس کرونا در سراوان نیروهای جهادی نیروی زمینی سپاه در مراکز درمانی، بیمارستان و درمانگاه های سراوان به صورت شبانه روزی به مردم این منطقه خدمت رسانی کردند.
سپاه پیشگام در عرصه خدمت رسانی به مردم/ نیروهای جهادی کمک حال مدافعان سلامت هستند
سعید تجلیلی فرماندار سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: سپاه و بسیج همواره در بحث جهادی پیشگام بوده اند و در تمامی میادین و هرکجا نیاز باشد به صورت جهادگونه وارد عمل می شود.

وی افزود: همزمان با شیوع موج جدید ویروس کرونا در سراوان حدود چهل نفر از جهادگران نیروی زمینی سپاه در مراکز درمانی، بهداشتی و مراکز جامع سلامت که کمبود پرستار، بهیار و کمک بهیار وجود داشت، ارایه خدمت کردند.


این مقام مسئول گفت: بسیج و سپاه و دیگر نیروهای نظامی همواره کمک حال در عرصه سلامت بوده اند و اینبار نیز با شیوع کووید 19 در کشور در کنار کادر درمان خدمت رسانی کردند.

تجلیلی کفت:به پاس تلاش های نیروهای جهادی نیروی زمینی سپاه در سراوان هفته گذشته طی یک مراسمی از زحمات این عزیزان قدر دانی شد.

وی خاطر نشان کرد: در روزهای آینده نیز یک مرکز تخصصی توسط سپاه در نقاط محروم و صعب العبور سراوان در راستای محرومیت زدایی افتتاح می شود که برای جلوگیری از ازدحام جمعیت قرار است  اهالی هر روستا به صورت جداگانه مورد پایش بهداشتی قرار گیرند.

انتهای پیام/

 
يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۰
کد مطلب: 23256
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *