رئیس جمعیت هلال احمر سیب و سوران خبر داد؛

حضور کاروان نذر آب چهار در سیب و سوران/ از توزیع 400 بسته غذایی تا ایجاد خط انتقال آب

25 شهريور 1400 ساعت 9:49

دین محمد جهاندیده گفت: طرح نذر آب چهار در سه زمینه رفع تنش آبی، سلامت خانوار ها و رفع مشکلات زیستی در سیب و سوران در حال ارایه خدمات به مردم است.


دین محمد محمد جهاندیده رئیس جمعیت هلال احمر سیب و سوران در گفت و گو با شستون؛ بیان کرد: کاروان نذر آب چهار از 22 شهریور ماه وارد سیب و سوران شد و تا 26 شهریور در این منطقه به مردم خدمت رسانی می کند.

وی با بیان اینکه همدان استان معین در این برنامه است، ادامه داد: طرح نذر آب چهار در سه حوزه آب، معیشت و درمان در شهرستان در حال فعالیت است

این مقام مسئول گفت: در زمینه معیشت 400 بسته مواد غذایی میان روستاییان و افراد نیازمند توزیع شد.

جهاندیده گفت: تیم درمان و سلامت کاروان نذر آب چهار با حضور پزشک عمومی، دندان پزشک، سونوگراف، چشم پزشکی، ماما، فیزیوتراپی، ارتوپدی، متخصص داخلی و گوارش در درمانگاه سیب مستقر شدند و ویزیت رایگان را انجام می دهند.

وی خاطر نشان کرد: در بحث آب نیز بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون تومان در ایجاد زیرساخت های آب از جمله حفر چاه، ایجاد شبکه و خط انتقال در روستاهایی که با تنش آبی مواجه هستند که در سه روستا که بیشترین تنش آبی را دارد اعتبار هزینه شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر سیب و سوران اذعان کرد: تمامی فعالیت های بشر دوستانه جمعیت هلال احمر در قالب طرح نذر آب چهار با هدف کاهش و تسکین آلام بشری هموطنان در نقاط محروم و آسیپ پذیر انجام می شود.

انتهای پیام/
 


کد مطلب: 23515

آدرس مطلب: http://shastoon.ir/interview/23515/حضور-کاروان-نذر-آب-چهار-سیب-سوران-توزیع-400-بسته-غذایی-ایجاد-خط-انتقال

شستون
  http://shastoon.ir