رئیس اداره صمت مهرستان خبر داد؛

کسر سهمیه 3 واحد نانوایی در مهرستان به دلیل عدم رعایت ساعت پخت و پایین بودن کیفیت نان

26 مهر 1400 ساعت 9:21

محمد حسن رضوانی گفت: سهمیه آرد سه واحد نانوایی به دلیل عدم رعایت ساعت پخت و پایین بودن کیفیت نان کسر شد.


محمد حسن رضوانی رئیس اداره صمت مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: روز گذشته از 9 باب خبازی در سطح شهر مهرستان بازدید انجام شد که از این تعداد تخلف سه باب نانوانی محرز شد.

وی افزود: عدم رعایت ساعت پخت نان و پایین بودن کیفیت نان از تخلفات صورت گرفته در سه باب نانوایی سطح شهر مهرستان بوده است.

این مقام مسئول ادامه داد: مقداری از سهمیه آرد واحد های خبازی متخلف تا زمان اصلاح و رفع مشکلات موجود کسر شده که در حال حاضر به مدت یک ماه از سهیمه آرد نانوایی ها کسر شده و چنانچه این روند ادامه داشته باشد زمان آن افزایش می یابد.

رضوانی خاطر نشان کرد: در مهرستان و آشار 50 واحد تولیدی نان به صورت دولتی و آزاد مشغول به فعالیت هستند که نیاز اهالی این منطقه را مرتفع می کنند.


وی اذعان کرد: طبق بازدید های صورت گرفته، رعایت شیوه نامه های بهداشتی در سطح خبازی ها مطلوب ارزیابی می شود.

رئیس اداره صمت مهرستان گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده و آگاه سازی های صورت گرفته  واحد های صنفی سطح شهر نسبت به تلقیح واکسن کرونا اهتمام ویژه داشته اند  و در حال حاضر مراحل پایانی واکسیناسیون در حال انجام است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 23806

آدرس مطلب: http://shastoon.ir/interview/23806/کسر-سهمیه-3-واحد-نانوایی-مهرستان-دلیل-عدم-رعایت-ساعت-پخت-پایین-بودن-کیفیت-نان

شستون
  http://shastoon.ir