800
۰
رزمنده هشت سال دفاع مقدس مطرح کرد؛

پاسخ به یاوه گویی های استکبار با اجرای رزمایش محمد رسول الله (ص) در جنوب شرق کشور/ نمی توان فعالیت های مردم یاری و محرومیت زدایی قرارگاه قدس را نادیده گرفت

جمعه حسین بر گفت: دشمن توان مقابله نظامی با ایران را ندارد و رزمایش محمد رسول الله (ص) نیروی زمینی سپاه در منطقه جنوب شرق کشور پاسخ به یاوه گویی های کفر و استبکار است.
پاسخ به یاوه گویی های استکبار با اجرای رزمایش محمد رسول الله (ص) در جنوب شرق کشور/ نمی توان فعالیت های مردم یاری و محرومیت زدایی قرارگاه قدس را نادیده گرفت
جمعه حسین بر آزاده، جانباز و رزمنده هشت سال دفاع مقدس در گفت و گو با شستون بیان کرد: با توجه به یاوه گویی های اخیر کفر و استکبار جهانی ضرورت داشت پاسخ قاطع و کوبنده به لفاظی های آنها داده شود.

وی افزود: افرادی که به خاک ایران چشم دوخته اند باید بدانند که در ایران اسلامی توانمندی و پتانسیل بالایی وجود دارد و اگر کوچک ترین تحرکی داشته باشد پیر و جوان جان خود را فدای کشورشان می کنند.

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس با اشاره به اجرای رزمایش محمد رسول الله (س) قرارگاه قدس نزاسا در منطقه جنوب شرق کشور، گفت: دشمن بداند که هیچ توان و قدرتی برای مقابله نظامی با جمهوری اسلامی ایران را ندارد و ایران همواره آمادگی لازم را برای دفاع از خاک وطن و ملت شهیدپرور خود دارد که در رزمایش نیز گوشه کوچکی از توان نظامی ایران را به نمایش گذاشته است.

حسین بر ادامه داد: در سال های اخیر خدمات ارزنده ای در بحث محرومیت زدایی توسط قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در منطقه جنوب شرق کشور به ویژه شهرستان سراوان به مردم ارائه شده است.

وی خاطر نشان کرد: در شهر گشت، جالق، سیرکان و بم پشت و در روستاهای صفر مرزی سراوان در بحث عمرانی، جاده سازی، اشتغال زایی، احداث گلخانه، مرمت و بازسازی مدارس و حوزه های علمیه و مساجد و ساخت خانه محرومین خدمت رسانی کرده و این موضوع مورد تایید روستاییان این منطقه است.

آزاده و جانباز هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: برپایی بیمارستان های صحرایی در منطقه گشت، جالق و سیرکان از جمله خدمات نیروی زمینی سپاه است که در سال های اخیر به مردم محروم این منطقه ارایه کرده که بسیاری از ساکنین شرقی ترین نقطه کشور از خدمات رایگان این نهاد بهره بردند.

حسین بر با اشاره به رضایتمندی مردم از فعالیت های مردم یاری و محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه، اضافه کرد: در حوزه رفاه و اقتصاد نیز کارنامه قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در سیستان و بلوچستان مورد قبول است و نمی توان خدمات آنها را در این حوزه نادیده گرفت.

وی گفت: با تلاش ها و مجاهدت های رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی به حمد الله شاهد برقراری امنیت پایدار در این منطقه به ویژه در نقاط مرزی هستیم.

این رزمنده با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی در مرزها در حال دسیسه چینی هستند و به خاک جمهوری اسلامی ایران چشم دوخته اند، اذعان کرد: به جرعت می توان گفت اگر تلاش ها و مجاهدت های شبانه روزی رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه که گوش به فرمان ولی فقیه و رهبر معظم انقلاب هستند، در این منطقه نبود شاهد برقراری امنیت نبودیم.

حسین بر اظهار کرد: در روزهای اخیر شاهد به شهادت رسیدن چند تن از رزمندگان قرارگاه قدس منطقه جنوب شرق در راستای برقراری امنیت بودیم که قدر دان خون شهدا هستیم دشمن بداند جایی در دل مردم نداشته و ندارد مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دوست دارند و تا پای جان از آن حمایت می کنند.

انتهای پیام/
دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۲
کد مطلب: 24506
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *