800
۰
کارشناس و تحلیل گر سیاسی:

سناریوی اصلاح طلب‌ها تفرقه‌افکنی است/ همسویی با مواضع قاتلان حاج قاسم

حمیدرضا ترقی گفت: حادثه مشهد این نگرانی را به‌شدت دامن می‌زند که گروه‌هایی به دنبال ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی و منتسب کردن این حوادث به گروه‌های مهاجر هستند.
سناریوی اصلاح طلب‌ها تفرقه‌افکنی است/ همسویی با مواضع قاتلان حاج قاسم
به گزارش شستون؛ حمید رضا ترقی کارشناس سیاسی در گفتگو با مرآت با اشاره به حادثه تروریستی مشهد مقدس گفت: حادثه مشهد این نگرانی را به‌شدت دامن می‌زند که گروه‌هایی به دنبال ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی و منتسب کردن این حوادث به گروه‌های مهاجر هستند.
ترقی در ادامه اذعان کرد: سناریوی اصلاح طلبها در حمایت از گروهای تکفیری یک موضع تکراری است و در فتنه ها و حوادث سال های گذشته نیز این جریان سیاسی آب در آسیاب دشمن می ریخت و با آنها همسو می شد.
این کارشناس و تحلیگر مسائل سیاسی اذعان کرد: بعد از پیروزی‌ های درخشان جبهه مقاومت با فرماندهی شهید حاج قاسم سلیمانی در سوریه و عراق و در هم شکستن جبهه غربی؛ دشمن به این نتیجه رسید که چسب استحکام دهنده مقاومت اسلامی در منطقه فراتر از پول پاشی برخی کشورهای عربی است و از این‌ رو دستگاه ادراکی دشمن در سویی قرار گرفت که این دژ محکم و صف متحد رزمندگان اسلام را بر هم بزند.
ترقی همچنین خاطر نشان کرد: متاسفانه این جریانات سیاسی موضع مشخصی در قبال گروهک هابی تکفیری و داعش ندارند و با حمایت از این جنبش های اجتماعی همسویی خود را با این جریانات انحرافی اثبات کرده اند.
بنا به گفته ترقی دسیسه‌ای عمیق و خطرناک در حمله به صحن متبرک رضوی و پس‌ از آن انفجار یک مسجد متعلق به اهل تسنن در شهر کابل نشان می‌دهد که نقشه توطئه دشمن برای ایجاد تفرقه میان ملت‌های منطقه چگونه طراحی‌شده است.
انتهای پیام/
 
يکشنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب: 25174
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *