800
۰

عامل شهادت مأمور هنگ مرزی سراوان دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان از دستگیری عامل شهادت سرگرد"رسول طالبی " از ماموران هنگ مرزی"سراوان" پس از 5 سال فرار در خاش خبر داد.
عامل شهادت مأمور هنگ مرزی سراوان دستگیر شد
سردار "احمد طاهری" در گفت و گو با خبرنگار شستون، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در تاریخ سوم دی ماه سال 96 در پی شهادت مظلومانه سرگرد "رسول طالبی" از مأموران جان برکف هنگ مرزی شهرستان سراوان، طی درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح مواد مخدر که منجر به کشف مقادیری مواد افیونی و هلاکت دو نفر از اشرار مسلح شد، مراتب شناسایی و دستگیری دیگر متهمان متواری و عوامل اصلی دخیل در شهادت این مأمور جان برکف مرزبانی، به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا با تلاش شبانه روزی پلیس یکی از متهمان اصلی دخیل در شهادت سرگرد طالبی شناسایی و با توجه به متواری و مجهول المکان بودن او تلاش مأموران برای به دام انداختنش ادامه یافت.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به این پرونده در جریان تحقیقات تخصصی خود به سرنخ هایی از زندگی مخفیانه متهم مذکور در شهرستان خاش دست یافتند و در نهایت با تلاش مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان خاش و پس از 8 ماه رصد اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت، مخفیگاه متهم در یکی از روستاهای آن شهرستان شناسایی و روز گذشته در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد. سردار طاهری بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه این شرور فراری یک قبضه سلاح کلاشینکف با چهار تیغه خشاب و 25 فشنگ جنگی کشف شد.

وی با اشاره اعتراف شرور دستگیر شده به شهادت این مأمور جان برکف مرزبانی استان و معرفی او به مراجع قضائی بر عزم جدی پلیس، در برخورد قاطع با اشرار، قاچاقچیان و اخلالگران امنیت عمومی تأکید کرد.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۸ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲
کد مطلب: 25661
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *