800
۰
بخشدار بم پشت خبر داد

برگزاری مراسم تحلیف اعضای شوراهای ۹۴ روستا بخش بم پشت/ افتتاح و کلنگ زنی ۲۰ پروژه های عمرانی و خدماتی در این بخش

بخشدار بم پشت گفت: مراسم تحلیف اعضای شوراهای اسلامی ۹۴ روستا دربخش بم پشت فردا یکم شهریور برگزار می شود.
برگزاری مراسم تحلیف اعضای شوراهای ۹۴ روستا بخش بم پشت/ افتتاح و کلنگ زنی ۲۰ پروژه های عمرانی و خدماتی در این بخش
تیمور کریمزایی بخشدار بم پشت در گفتگو با خبرنگار شستون اظهار داشت: نخستین جلسه پنجمین دوره شوراهای اسلامی ۹۴ روستای بخش بم پشت نیز ساعت ۱۰صبح روز چهارشنبه یکم شهریور  در محل مسجد جامع شهرسیرکان  برگزار می شود.
وی اضافه کرد: قرائت سوگندنامه، رای گیری هیئت رئیسه و انتخاب نمایندگان شورای اسلامی روستا برای  تشکیل جلسه  اعضای شورای اسلامی بخش از دیگر برنامه های این مراسم خواهد بود.

بخشدار بم پشت در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید باهنر و شهید رجایی، فرارسیدن هفته دولت را به دولت مردان تبریک گفت و تقارن آغاز به کار دولت دوازدهم با هفته دولت را دارای اهمیت برشمرد و خواستار همدلی، همراهی و حضور مسئولین  برای ارتباط بیشتر با مردم و رفع مشکلات آنان در این این هفته شد.
 کریم زایی از افتتاح و کلنگ زنی بیش از 20 پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال در این بخش خبر داد و کلنگ زنی سد ماشکید سفلی را از مهم ترین پروژه های هفته دولت در این بخش بیان کرد.
وی دیدار با خانواده شهدا و برگزاری جشنواره ورزشی، حضور مسئولین در جمع نمازگزاران جمعه، تجلیل از کارمندان نمونه را از دیگر برنامه های این بخش در هفته دولت برشمرد.

کریم زایی در پایان رسول بخش عیسی زهی کارمند ثبت احوال شهر سیرکان را به عنوان کارمند و مسئول  نمونه نمایندگی ثبت احوال این شهر معرفی  کرد.


انتهای پیام/
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۴
کد مطلب: 34
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *