800
۰
بطحایی:

مصادیقی از استمرار اجرای سند 2030 نیافتیم

وزیر آموزش و پرورش گفت: تیم مامور بررسی، گزارش‌هایی را که حاکی از استمرار اجرای سند 2030 باشد، نیافت.
مصادیقی از استمرار اجرای سند 2030 نیافتیم
به گزارش شستون، سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اظهارارت دبیر ستاد راهبردی نقشه جامع علمی کشور مبنی بر اینکه اجرای  "سند 2030" به طور کامل متوقف نشده است، اظهار کرد: اجرای سند 2030 باید براساس بیانات مقامات معظم هبری کاملا متوقف شده باشد.
وی ادامه داد: در مدت فعالیتم در وزارت آموزش و پرورش، چند گزارش موردی درباره اجرای سند 2030 به دستم رسید، بلافاصله تیمی را مامور بررسی این موارد کردم.
بطحایی با بیان اینکه براساس گزارش‌های آن تیم، مصداقی که نشان دهنده استمرار اجرای سند مذکور باشد، به دست نیامد، گفت: اگر افراد گزارشی در مورد اجرای سند 2030 در مدارس دارند، به ما اعلام کنند تا به سرعت با آن مقابله کنیم.
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: واحدهای بازرسی ما در اداره آموزش و پرورش، استان‌ها و سامانه متمرکز در پایگاه اطلاع رسانی وزارتخانه، راه‌هایی است که مردم می‌توانند گزارش‌های خود را در این مورد به ما اعلام کنند.
وی با تاکید بر اینکه مسئولان مربوطه نسبت توقف کامل سند 2030  حساس‌اند، خاطر نشان کرد: به محض دریافت هر گزارشی که نشان دهنده استمرار اجرای سند 2030 باشد،  بلافاصله به آن ورود می‌کنیم.
انتهای پیام/
 
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۴
کد مطلب: 9391
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *