800
۰
در هشتمین جلسه شورای اداری مطرح شد:

روستای کشتگان، دورترین نقطه سراوان تا مرکز استان/پارا کلینیک از مهم ترین نیازهای شهرستان سراوان/42 میلیون نفر در کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی

معاون پالمانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور گفت: 42 میلیون نفر در کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند.
thrhr
thrhr
به گزارش شستون، هشتمین جلسه شورای اداری با حضور حجت الاسلام والمسلمین دهقان امام جمعه سراوان، تاج دینی معاون پالمانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ناروئی فرماندار سراوان، درازهی نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سراوان برگزار شد.

در این جلسه تاج دینی معاون پالمانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه معضل بیکاری یکی از دغدغه های مهم شهرستان سراوان است، گفت: دولت تدبیر و امید تلاش می کند تا کشور را از عقب ماندگی نجات دهد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه 42 میلیون نفر در کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند، افزود: سازمان تامین اجتماعی کشور پنج هزارو 200 میلیارد تومان توزیع منابع مالی دارد.
تاج دینی با بیان ینکه یارانه ها باید هدفمند باشند، اظهار داشت: یارانه، حق شهروندی تمام نیازمندان است.
وی در پایان با بیان اینکه خدمات سلامت را در مناطق محروم بهینه خواهیم کرد، تصریح کرد: بیمه کردن زنان سوزن دوز شهرستان سراوان را در دستور کار قرار خواهیم داد.

درویش ناروئی فرماندار سراوان در این جلسه با بیان اینکه روستای کشتگان دورترین نقطه سراوان تا مرکز استان است، گفت: ایجاد پارا کلینیک از مهم ترین نیازهای شهرستان سراوان است.
 
وی در ادامه با اشاره به اینکه رشد موالید در سراوان با توسعه اقتصادی توازن ندارد، افزود: بیشترین رشد جمعیت در شهرستان سراوان است.
 
فرماندار سراوان در پایان با بیان اینکه شهرستان سراوان 400 هزار جمعیت دارد، گفت: در بخش خدمات سلامت شهرستان سراوان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند.
انتهای پیام/1675   
پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷
کد مطلب: 2426
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *