800
۰
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان تشریح کرد

آخرین جزئیات پرونده نصیر بامری قاچاقچی بین‎المللی در سیستان و بلوچستان

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان به تشریح آخرین جزئیات پرونده نصیر بامری قاچاقچی بین‎المللی در سیستان و بلوچستان پرداخت و گفت: تعدادی از همدستان او دستگیر شده‌اند.
مرزیه
مرزیه
به گزارش شستون؛ محمد مرزیه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: آخرین و مهم‌ترین پرونده در دست اقدام ما در حوزه مواد مخدر، پرونده قاچاقچی بین‌المللی نصیر بامری است.
وی گفت: با پیگیری‌هایی که نیروی انتظامی از بدو امر داشته و بازجویی‌هایی که در حال انجام است، تعدادی از همدستان او دستگیر شده‌اند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان افزود: ارقام نشان می‌دهد که این قاچاقچی تعداد زیادی منزل و اموال دارد که بخشی از آنها فعلا توقیف شده است.
این مسؤول گفت: این پرونده به عنوان پرونده شاخص سال در راستای برخورد با عناصر دانه درشت در بحث مواد مخدر است که امیدواریم به سرانجام رسیده و به دادگاه ارسال شود.
وی با اشاره به سوابق این قاچاقچی بین‌المللی، ادامه داد: این قاچاقچی حداقل مدت 25 سال مشغول حمل و خرید و فروش مواد مخدر در سطح وسیع در داخل و خارج از کشور بوده است.
مرزیه بیان کرد: عناصر زیادی در کنار او ایفای نقش می‌کرده‌اند و پولشویی در حد وسیع انجام شده که پیگیری‌های لازم در دست انجام است.
انتهای پیام
سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۲
کد مطلب: 2775
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *