800
۰

چندسال هست که دارند این حقوق ها را میگیرند حالا یادتان افتاده؟/ برخی می گویند این حقوق هایی که گرفتیم طبق مقررات بوده، غلط کردید طبق مقررات بوده. اصلا مقرات بوده انصافت کجا رفته؟

این نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص حقوق های نجومی نیز گفت: فیش نجومی، املاک نجومی و اختلاس های میلیاردی با آموزه های امام حسین سازگار نیست.
افیقا
افیقا
به گزارش شستون؛ مصطفی کواکبیان، نماینده اصلاح طلب مجلس شب گذشته در مجلس عزاداری در محله خاوران تهران عنوان کرد: فیفا گفته نه روز و نه مکان بازی را می شود تغییر داد. خیلی راحت می شود گفت گور بابای بازی فوتبال، اما خیلی از جوانان در سراسر کشور می گویند پس جمهوری اسلامی مخالف فوتبال هست. جوانان را باید سمت اسلام جذب کرد نه اینکه آنها را از اسلام راند.

وی در ادامه عنوان کرد: جوانان در استادیو م آزادی، دین و ورزش و سیاست را با هم پیوند می دهند و آنجا را حسینیه کربلایی خواهند کرد و به جای کفت و سوت، فریاد یاحسین سر می دهند. چه اشکالی دارد؟

این نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص حقوق های نجومی نیز گفت: فیش نجومی، املاک نجومی و اختلاس های میلیاردی با آموزه های امام حسین سازگار نیست.

کواکبیان افزود: برخی می گویند این حقوق هایی که گرفتیم طبق مقررات بوده، غلط کردید طبق مقررات بوده. اصلا مقرات بوده انصافت کجا رفته؟

نماینده مردم تهران اظهار داشت: به رئیس مجلس گفتم دستگاه های نظارتی خواب بودند، الان که دیوان محاسبات و کمیسیون اصل 90 وقتی گزارش دادند دیدند که من بیخود گفتم خواب بودند، اصلا بیهوش بودند!

وی در پایان عنوان کرد: چندین سال هست که دارند این حقوق ها را می گیرند حالا یادتان افتاده؟ حتما باید یک سایت و کانال تلگرامی فیش حقوقی منتشر بشه تا شما ها یادتان بیفتند؟ املاک نجومی هم همینطور.
منبع: دانا
يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۸
کد مطلب: 3106
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *