800
۰

گروگان‌گیری در ملاثانی خوزستان / گروگانگیر تحت تعقیب قضایی + فیلم و تصاویر

معاون اجتماعی ناجا با تائید حادثه گروگان گیری گفت: فردی معتاد به شیشه این حادثه را به وجود آورده و گروگانگیری تمام شده و گروگانگیر با خودرو سواری فرار کرد.
گروگانگیری
گروگانگیری
به گزارش شستون، به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، ساعتی پیش اخبار گوناگونی در شهر ملاثانی مرکز شهرستان باوی استان خوزستان در برخی شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود که مطالبی با بزرگنمایی درباره گروگانگیری در این شهر مطرح شده بود.
 
سرهنگ قاسمپور معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان وی ضمن تائید کلیت حادثه گروگان گیری اظهارداشت: حادثه مورد نظر تا کنون تمام نشده و بنده در حال حاضر در محل حادثه هستم.
 
وی گفت: شخص گروگان گیر که چند نفر را در درون یک اتوبوس گروگان گرفته است فردی معتاد به شیشه است و تا کنون چندین بار سابقه دستگیری و محکومیت دارد.
 
سرهنگ قاسمپور درباره آمار افراد گروگان در درون اتوبوس گفت: درحال حاضر 5 نفر آقا و خانم در داخل اتوبوس  به همراه راننده گروگان گرفته شده‌اند و ماموران انتظامی با حضور و آمادگی کامل در حال حل مشکل هستند تا به شخصی آسیبی نرسد.
 
وی درباره جزئیات بیشتر گفت: به محض اتمام ماجرا گزارش کاملی داده از آن برای انتشار به رسانه‌های معتبر داده می‌شود.
 
ملاثانی شهری در مسیر جاده شوشتر به اهواز است که در حال حاضر به دلیل بروز این حادثه این جاده نیز با ترافیک سنگین اما روان مواجه شده است.
  گروگانگیری در اتوبوس اهواز -شوشتر! +فیلم و تصاویر   گروگانگیر تحت تعقیب قضایی
 
انتهای پیام/ز
شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
کد مطلب: 3774
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *