800
۰

«محسن رضایی» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نمی‌شود

در پی برخی اظهارات مبنی بر کاندیداتوری محسن رضایی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶، روابط عمومی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام اطلاعیه‌ای صادر کرد.
تابلت
تابلت
به گزارش شستون، در پی برخی اظهارات مبنی بر کاندیداتوری محسن رضایی در انتخابات ریاست جمهوری 96، روابط عمومی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام اطلاعیه‌ای صادر کرد.
در این اطلاعیه آمده است: ضمن تکذیب برخی از اظهارنظرها درباره کاندیداتوری دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در انتخابات آتی ریاست جمهوری، به اطلاع می‌رساند که ایشان تاکنون هیچ‌گونه تصمیمی جهت کاندیداتوری در انتخابات پیش رو ریاست جمهوری نداشته و از نیروهای انقلاب دعوت می‌نماید تا ضمن پرهیز از هرگونه اختلاف، با وحدت حول محور ولایت و روحانیت و در مسیر امام و رهبری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا شرکت کنند.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: دکتر رضایی معتقد است که تفرقه در شرایط کنونی کشور خیانت به آرمان شهدا و مدافعان ایران اسلامی و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
به گزارش تسنیم، سید احمد نبوی رئیس ستاد انتخابات جبهه ایستادگی ایران اسلامی در گفت‌وگویی با این خبرگزاری درباره اسامی برخی از این گزینه‌های این جبهه برای انتخابات 96 اعلام کرده بود که از جمله این پیشنهادات معرفی آقای محسن رضایی به عنوان پدر معنوی سابق جبهه بود که البته ایشان خود عدم کاندیداتوری در انتخابات 96 را پیشتر اعلام کرده‌اند.
 
منبع: تسنیم
دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۳
کد مطلب: 4324
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *