800
۰

تلاش برخی اهالی دولت برای توجیه فساد مالی صندوق فرهنگیان/ حقوق های مازاد هم به پرونده فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان اضافه شد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در پی توجیه فساد مالی صندوق فرهنگیان است، گفت: روحانی به جای کوچک نشان دادن دزدی‌های بزرگ برخورد جدی کند.
hfgehrth
hfgehrth
به گزارش شستون؛ فرهاد فلاحتی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خاورستان، با اشاره به اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار کرد: ابعاد کار در زمینه تحقیق و تفحص صندوق فرهنگیان بسیار زیاد است.
  وی خاطر نشان کرد: اعضای تیم تحقیق و تفحص باید بانکهای مرتبط با صندوق فرهنگیان، اراضی خریداری شده توسط این صندوق و حقوق های نجومی را به دقت بررسی کنند زیرا برخی از کارکنان این صندوق حقوق های مازاد دریافت می کردند.     نماینده مردم قاینات وزیرکوه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر برخورد جدی با متخلفان در صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: رییس جمهور باید در قبال مردم و جامعه، واقع نگر طرح موضوع کند از این رو موظف است فسادهای مالی با این ابعاد را با مردم در میان گذارد و به جای کوچک نشان دادن این دزدیهای بزرگ با متخلفان برخورد کند.     فلاحتی با اشاره به اینکه تیم فعلی حاضر در بدنه دولت و افراد مسئول در پی توجیه فساد مالی صندوق ذخیره فرهنگیان هستند، افزود: روحانی نه تنها نباید با متخلفان همراه شود بلکه باید با متخلفان برخورد جدی کند.     وی اضافه کرد: هرگونه فساد مالی در دولت مذموم  و تضییع کننده حقوق مردم است لذا سران کشور باید با پدیده های شومی نظیر فساد مالی و اختلاس برخود جدی کنند. اعتماد مردم به نظام سرمایه ارزشمندی است که با این رویه های غلط دستخوش تغییر می شود واین گناهی نابخشودنی است .  
منبع: دانا
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۵
کد مطلب: 4498
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *