800
۰

حضور پزشکان تهرانی در چهل و سومین بیمارستان صحرایی/ درمان 50 هزار نفر در کم برخوردارترین نقطه سیستان و بلوچستان

مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان گفت: پیش بینی می شود که در چهل و سومین بیمارستان صحرایی به50 هزار نفر از مردم منطقه مورتان شهرستان سرباز خدمات رایگان درمانی ارائه شود.
ی
ی
به گزارش شستون، علیرضا سرگزی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و سلامت عصرهامون، با بیان اینکه این بیمارستان از 30 بهمن ماه تا چهار اسفند آماده خدمت رسانی به مردم منطقه مورتان شهرستان سرباز است ، اظهار داشت: در این بیمارستان کلیه خدمات عمومی و تخصصی در بخش های بستری، رادیولوژی، آزمایشگاه، دندانپزشکی، اتاق عمل ، اورژانس، داروخانه،  سونوگرافی، بخش بستری مردان، بستری زنان ،کلینیک های عمومی ارائه می شود.
مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سازه این بیمارستان صحرایی 4 دستگاه اتوبوس تغییر کاربری شده ، 4 تخت عمل، بخش اعمال سرپایی، دندانپزشکی شامل کشیدن، ترمیم، جرمگیری و جراحی است. وی تخصص های حاضر در این بیمارستان را جراح عمومی، پوست، ارتوپد، زنان، داخلی، ارولوژی، جراحی بیهوشی، متخصصین دندانپزشکی، اطفال و قلب عنوان کرد و افزود: در این بیمارستان 53 پزشک و 87 کادر تخصصی حضور دارند. سرگزی در ادامه گفت: پزشکان حضور یافته در این بیمارستان از استان های تهران، مازندران، یزد و سیستان و بلوچستان هستند. وی در پایان اظهار داشت: تا کنون 42 بیمارستان صحرایی در استان به بهرداری رسیده است که این بیمارستان در دهستان مورتان شهرستان سرباز منطقه ای کم برخوردار و فاقد مرکز درمانی و امکانات زیر ساختی دایر شده است. انتهای پیام/
يکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۰
کد مطلب: 5573
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *