800
۰
در گفت وگو با شستون مطرح شد:

باک خودرو، شبکه تحریف شده فیول سوخت/قرار گرفتن نرخ نامه در معرض دید مشتری

رئیس صنعت، معدن و تجارت سراوان با بیان اینکه پنهان کردن نرخ نامه تخلف محسوب می شود، گفت: در واحد های خدماتی نرخ نامه باید در معرض دید مشتری نصب شود.
rfghfhfdhd
rfghfhfdhd
مهرداد طاهری رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان در گفت وگو با شستون با بیان اینکه پنهان کردن نرخ نامه تخلف محسوب می شود، گفت: در واحد های خدماتی نرخ نامه باید در معرض دید مشتری نصب شود.
وی با اشاره به اینکه واحد های خدماتی طبق نرخ نامه مصوب باید پول دریافت کنند، افزود: در صورت مشاهده هر گونه تخلف بازرسان این سازمان به جد برخورد خواهند کرد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت سراوان با بیان اینکه ناظرین افتخاری با شرکت در کلاس های آموزشی و دریافت کارت شناسایی می توانند با اداره صنعت و معدن همکاری داشته باشند، اظهار داشت:بازرسان طبق گزارش ناظرین افتخاری با متخلفین برخورد می کنند.
وی با بیان اینکه مردم نقش مهمی در کاهش تخلفات واحد های خدماتی دارند، تصریح کرد: متاسفانه شهروندان سراوانی با اداره صنعت و معدن همکاری لازم را ندارند و با کلی گویی نمی توان جلوی متخلفین را گرفت.
طاهری با اشاره به اینکه سوخت گیری خارج از شبکه عملا تخلف عرضه سوخت خارج ازشبکه محسوب می شود، اذعان داشت: باک استاندارد خودرو شبکه تحریف شده سوخت گیری است.
وی در پایان با بیان اینکه مسافرین توابع سراوان اقدام به سوخت گیری درگالن می کنند، گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت به متخلفین تذکر داده است اما علی ای حال افراد سودجو اقدام به سوخت گیری غیر مجاز می کنند.

انتهای پیام/
يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸
کد مطلب: 6212
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *