800
۰

حذف جریان رسانه‌‌ای از سفر دولت به مازندران/ رسانه‌های منتقد کارت ورود نگرفتند!

عدم پاسخگویی دولت به رسانه‌ها در مازندران حتی در سفر آخر دولت به مازندران ادامه یافت و تیم رسانه‌ای دولت اجازه اطلاع‌رسانی شفاف به رسانه‌ها در سفر آخر خویش به خبرنگاران مازندران را نداد.
ر
ر
به گزارش شستون، به نقل از بلاغ، سفر روحانی در حالی به مازندران از صبح امروز آغاز شد که برای بسیاری از رسانه‌ها و خبرنگاران برای پوشش این مراسم کارت حضور در مراسم صادر نشد.

با وجود تلاش دولت برای عادی جلوه دادن امور اما مشکلات اقتصادی جدی در حال حاضر جامعه را رنج می‌دهد و تیم مسن دولت هم تاب و تحمل انعکاس مشکلات موجود را ندارد، بنابراین تلاش دارد که در سفرها از حضور همه رسانه‌ها نه تنها رسانه‌ها منتقد جلوگیری کند و انعکاس حقایق موجود هم برای دولت سخت به نظر می‌رسد.

در سفر اخیر دولت به مازندران تنها برای دو خبرنگار ایرنا و ایسنا کارت حضور در مراسم رئیس جمهور صادر شد و دیگر رسانه‌های استان که سهم به‌سزایی در جریان سازی دارند دعوت به عمل نیامد.

جلوگیری از دسترسی مردم به مسؤولان ملی و نیز عدم دعوت از  رسانه‌ها در دولت یازدهم بارها و بارها در استان مازندران در برنامه کاری قرار گرفت و مدیران مازندرانی به حدی از رو در رویی با مردم گریزان هستند که برای یک بار دیدار مردمی مسؤولان استانی با مردم در سطح استان برگزار نشد.

متولیان این دولت در حالی خودشان را از بدنه مردم می‌دانند که در این سفر که گفته می‌شود سفر هئیت دولت است از حضور رسانه‌ها که نماینده افکار عمومی هستند جلوگیری کرده و اجازه بیان واقعیت‌ها این سفر به رسانه‌ها را ندادند.

عدم توجه دولت به رسانه‌ها از ابتدای دولت یازدهم مشهود بود و این روند در روزهای آخر دولت هم در سفرهای استانی تداوم پیدا کرد.   انتهای پیام/
سه شنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۶
کد مطلب: 6254
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *