800
۰
گزارش شستون از آسفالت سراوان؛

فراقی که به پایان رسید/ترک های آسفالت معابر سراوان ترمیم شد+تصاویر

با توجه به اینکه در سال های گذشته شهرداری سراوان از آسفالت سرد برای ترمیم و بازسازی معابر استفاده کرده است، باعث شده که آسیب جدی به آسفالت سراوان وارد شود و عمر و مقاومت آن کاهش پیدا کند.
rthes
rthes
به گزارش شستون، بزرگترین آسیب وارد شده به آسفالت سراوان استفاده از آسفالت سرد یا MC2 بوده است، که توسط آب به سرعت متلاشی می شود و باعث شده که زیر ساخت های شهری این شهرستان را معیوب کند.
تردد در لاین های مخالف برای عبور از چاله ها، خراب شدن و تعمیر مکرر جلوبندی ماشین ها و از بین رفتن زیبایی شهرستان سراوان مشکلات ادیده ای بود که ترک ها و چاله های خیابان های سراوان برای مردم بوجود آورده بود.
سال های متمادی است که از فرسودگی آسفالت سراوان می گذرد و شهرداران یکی پس از دیگری تدابیری برای این فراق اتخاذ نکردند این درحالی است که با راه اندازی کارخانه آسفالت توسط شهردار کنونی سراوان باعث شده که این شهرستان خودکفا شود و اقدام به آسفلت معابر خود کند.
کارخانه 120 تنی آسفالت شهرستان سراوان در زمان شهرداری سابق خریداری شده است و علاوه بر این که آسفالت شهری را تامین می کند، می تواند به اقتصاد شهرداری با صادر کردن آسفالت گرم به شهرستان های مهرستان، سیب و سوران و توابع کمک شایانی کند.
با پیگیری های مکرری که شهرداری سراوان انجام داده است این کارخانه راه اندازی شده و با تامین فنیشر از بخش خصوصی توانسته اقدام به آسفالت معابر و خیابان های این شهرستان کند.
علی ای حال مردم با پرداخت به موقع عوارض، مالیات و جمع آوری زباله و نرختن نوخاله ها می توانند نقش مهمی در زیبایی شهر و رونق اقتصادی شهرداری جهت انجام امورات شهری ایفا کنند.


انتهای پیام/1675
 
يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴
کد مطلب: 6329
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *