800
۰
خیز بلند آموزش و پرورش سراوان در جهت بهبود کیفیت آموزشی؛

طراحی المپیاد های علمی درون مدرسه ای/ ارتقاء معدل دانش آموزان با آزمون های ابتکاری گروه های آموزشی

المپیاد های علمی درون مدرسه ای یکی از طرح های ابتکاری گروه های آموزشی، آموزش و پرورش شهرستان سراوان در راستای بهبود کیفیت آموزشی طراحی شده است.
h
h
به گزارش شستون، برگزاری المپیاد های علمی درون مدرسه ای یکی از ابتکارات گروه های آموزشی، آموزش وپرورش شهرستان سراوان است که از قبل از آغاز سال 96 در راستای پیشرفت تحصیلی دانش آموزان طراحی و تدوین شده است.
احمد شیخ زاده کارشناس تکنولوژی و گروه های آموزشی متوسطه آموزش و پرورش شهرستان سراوان در گفتگو با شستون اذعان داشت: هدف از برگزاری المپیاد های علمی در پایه نهم متوسطه اول و پایه سوم متوسطه دوره دوم  با توجه به حساس بودن این دو پایه ارتقاء و ترمیم معدل دانش آموزان و بهبود کیفیت آموزشی است.
وی افزود: المپیاد های علمی جهت آمادگی دانش آموزان جهت شرکت در آزمون های نوبت دوم برگزار می شود.
کارشناس تکنولوژی و گروه های آموزشی متوسطه آموزش و پرورش سراوان خاطر نشان کرد: در طرح های گذشته تعداد پنج دانش آموز از مدارس عادی و از مدارس خاص  تعداد 10 دانش آموز جهت شرکت در آزمون ها انتخاب می شدند اما در سال جدید تمامی دانش آموزان دختر و پسر در پایه های مذکور در المپیاد های شرکت دارند.
شیخ زاده مشخص شدن جایگاه هر دانش آموز و هر مدرسه در سطح شهرستان را از مزایای این طرح ابتکاری عنوان کرد.
وی ادامه داد: از دروس دینی، عربی، قرآن، علوم تجربی، ادبیات فارسی، ریاضی، مطالعات اجتماعی  و زبان انگلیسی در متوسطه دوره اول  و زیست، دین و زندگی، فلسفه، منطق، شیمی، روانشناسی و ادبیات فارسی در متوسطه دوره دوم آزمون گرفته می شود.

انتهای پیام/
 
سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷
کد مطلب: 6377
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *