800
۰

اولین جلسه هیات دولت را در روستا برگزار کنید/ لزوم برگزاری جشن پیروزی در منطقه ای محروم

شعارهای انتخاباتی، خود را خادم صد در صد ایرانیان عنوان نمودید؛ بی شک تکلیفی سخت و رسالتی سهمگین بر عهده دارید.
rhsehres
rhsehres
به گزارش شستون؛ جمعی از جهادگران 16 ساله ی مناطق محروم به منتخب دوازدهم نامه ای نوشتند. در متن این نامه آمده است.
  «بسم رب الشهداء و الصدیقین» إِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَیهِمُ المَلائِکَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتی کُنتُم توعَدونَ (فصلت/ 30)
آری ملت بزرگ و بزرگوار ایران اسلامی بار دیگر در لبیک به امر آسمانی و دعوت الهی پیر و مراد شان امام خامنه ای عزیز در شکوهی کم نظیر و عزتی غرور آفرین، حماسه آفرینی نموده و با حضور سیل آسا و وحدت معجزه آسای خویش؛ حیرت و شگفتی و بهت عالمیان را برانگیختند و نمایاندند که این امّت، وفادارتر از خلایق صدر اسلام است و تهدید و تحریم خارجی و کم کاری و خستگی برخی مسئولان داخلی، مانع ارتباط زلال و پیوند پاک امامت و امت نیست که جای دارد این حضور حماسی و حماسه ی حضور را به مقام معظم ولایت و آحاد امّت تبریک و تهنیت گوییم.
و امّا خطاب اصلی این سطور به منتخب دوازدهم است که برای بار دوم، مورد وثوق و اعتماد میلیون ها ایرانی عزیز قرار گرفت.
رییس جمهور منتخب جناب آقای روحانی!
ما خادمان مناطق محروم که تمام فخر و مباهات مان، نوکری مستضعفین و فقیران و مستمندان بوده و باندازه ی چهار دوره ریاست جمهوری یعنی 16 سال از عمر جوانی مان را با افتخار و عزت در خدمت عیال الله سپری نموده ایم؛ اعتماد ملّت را به جناب تان تبریک گفته و آرزوی توفیق خدمت بی منّت به ولی نعمتان انقلاب را برای دولت دوازدهم داریم.
اینک که بیش از 40 میلیون ایرانی با اعتماد به نظام، پای صندوق های رای آمده و جناب عالی نیز در  شعارهای انتخاباتی، خود را خادم صد در صد ایرانیان عنوان نمودید؛ بی شک تکلیفی سخت و رسالتی سهمگین بر عهده دارید.
رسالت تحقق تمام آن وعده هایی که در دوران تبلیغات فریاد زدید از سهام ده میلیون تومانی هر ایرانی از کارخانه ها؛ تا ایجاد سالانه 955 هزار شغل؛ تا عدم حتی یک فقر مطلق و یک کارتن خواب یا حتی یک کودک خیابانی؛ پرداخت بیمه بیکاری؛ تا صادرات 3 میلیون تن گندم در سال و یا ریشه کن کردن قاچاق از 12 میلیارد دلار تا حذف کامل و... ده ها قول و وعده ی دیگر به ویژه رسیدگی به محرومین و بیکاران.
ما، جهادگران ضمن یادآوری و مطالبه ی مستمّر این اقوال شریف تان که یقیناً علّت رای 57 درصد ایرانیان به جناب عزیزتان گردید؛ و بی شک علّت العلل عدم رای 16 میلیون ایرانی به رییس جمهور یازدهم نیز همین عدم رسیدگی های دولت تان به مناطق محروم و به ویژه تعطیلی کارخانه ها و کارگاه ها و روحیه اشرافی گری و حقوق های نجومی و... بود؛ یقیناً آمادگی خویش را نیز برای هرگونه کمک و یاری دولت محترم تان اعلام نموده و برای توفیق هر دولتی که به تایید امام المسلمین برسد سراپا آماده ی مساعدت عینی و عملی برای کار آمدی آن دولت هستیم.
جبهه جهادی منتظران خورشید، دو سال قبل نیز طی مکاتبه با جناب عالی و یک ماه قبل در مکاتبه با تمامی نامزدها؛ دعوت نموده بود تا حداقل یک بار هم در یک روستای محروم حضور یابند و اینک اصرار داریم تا اگر قصد دارید جشن پیروزی برگزار کنید، جشن تان را به میان صاحبان اصلی انقلاب در روستایی محروم بیاورید و یا حداقل اولین جلسه ی هیات دولت را در روستایی صعب العبور و دور افتاده نظیر احمد فداله ی دزفول برگزار کنید که متاسفانه علی رغم هزاران نفر جمعیت ساکن؛ هنوز فاقد آب و برق و راه و تلفن و مدرسه ی مناسب و خانه بهداشت و حمام و سرویس بهداشتی و حتی خانه هستند.
موفق و موید باشید».
منبع: دانا
يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶
کد مطلب: 6903
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *