800
۰
مسئول نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای مهرستان:

احتمال جابجایی منتخبین نهایی شورای شهر و روستا مهرستان/ صحت انتخابات مهرستان تاکنون تأیید نشده است

مسئول نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان مهرستان اظهار داشت: طبق گزارشات دریافت شده از سوی ناظرین و سرناظرین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تخلفاتی در اخذ رای صورت گرفته است.
jtrdjdrj
jtrdjdrj
انور دهانی مسئول نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان مهرستان در گفت و گو با شستون اذعان داشت: طبق گزارشات دریافت شده از سوی ناظرین و سرناظرین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تخلفاتی در اخذ رای صورت گرفته است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه هنوز انتخابات شورای شهر مهرستان به طور نهایی از سوی هیئت نظارت بر انتخابات تایید نشده است ما در این خصوص بررسی ها و جلساتی در مهرستان برگزار کرده ایم و به استان ارجا داده ایم.
دهانی اظهار داشت: در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا چند مورد شکایت داشته ایم که به پیوست به مرکز استان انتقال داده شده است و تصمیم گیری با مرکز استان است.
وی با بیان اینکه بازشماری آرا در مهرستان نداشته است، تصریح کرد: گزارش شکایات و تخلفات انتخابات مهرستان به مرکز استان فرستاده  شده است و آنها تصمیم می گیرند که آیا بازشماری آرا داشته باشیم یا نه.
مسئول نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا شهرستان مهرستان عنوان کرد: با توجه به تخلفات صورت گرفته احتمال جابجایی منتخبین نهایی شورای شهر و روستا در مهرستان وجود دارد اما نمی توان این موضوع را به طور قطعی تایید کرد.
وی در پایان گفت: برخی از افراد اعتراضات خود را مبنی بر اینکه فرماندار و دهیار شهرستان مهرستان در تخلفات انتخابات نقش داشته اند، را ارائه داده اند و صحت این ادعا سخت است.
انتهای پیام/1675
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۹
کد مطلب: 7077
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *