800
۰

سناتور متملق آمریکایی: حضور ترامپ یک معجزه بزرگ است!

سناتوری که برای جانشینی وزیر دادگستری آمریکا انتخاب شده است، پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور را معجزه دانست.
س
س
به گزارش شستون، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ پایگاه اینترنتی «هیل» نوشت: سناتور آمریکایی «لو‌تر استرینج» که برای انتصاب به جای جف سشنز، وزیر دادگستری و دادستان کل آمریکا انتخاب شده، اخیرا گفته است پیروزی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، «یک معجزه بزرگ» است.
این پایگاه اینترنتی آمریکایی نوشت: استرینج در نشستی که به میزبانی «کمیته اجرایی جمهوری‌خواهان مونگتومری کانتی» برگزار شد گفت: «رئیس جمهور ترامپ، بزرگ‌ترین اتفاقی است که در این کشور روی داده است. من، این موضوع را که ترامپ حضور دارد، «یک معجره بزرگ» می‌دانم.»
استرینج این سخنان را در حالی بیان کرده است که چند نفر از قانونگذاران جمهوری‌خواه، وی را بخاطر به دست آوردن کرسی‌اش در سنا در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری‌خواه در ماه اوت، به چالش کشیده‌اند.
یکی از نمایندگان مجلس که برای عهده‌دار شدن کرسی سنا در این انتخابات شرکت می‌کند، «مو بروکس» از حزب جمهوری‌خواه در ایالت آلاباماست.
او در مبارزات انتخاباتی‌اش گفته است برای بدست آوردن بودجه احداث دیوار بین مرز آمریکا و مکزیک، دولت را تعطیل می‌کند. احداث این دیوار یکی از اقدامات مهمی است که ترامپ در زمان مبارزات انتخابانی خود، وعده ساخت آن را داده بود.
بروکس نیز همراه با چند نامزد دیگر سنا، در این نشست حضور داشت.
انتهای پیام/
چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۱
کد مطلب: 7756
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *