800
۰
طی حکمی انجام شد؛

انتصاب سرپرست جدید مجتمع آموزش عالی سراوان

محمد رضا ریگی طی حکمی از طرف وزارت علوم به عنوان سرپرست جدید مجتمع آموزش عالی شهرستان سراوان منصوب شد.
hreshes
hreshes
به گزارش شستون، طی حکمی از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری محمد رضا ریگی به عنوان سرپرست جدید مجتمع آموزش عالی شهرستان سراوان منصوب شد.
در این حکم آمده است، با عنایت به مراتب تعهد٬ تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست مجتمع آموزش عالی سراوان‌منصوب می شوید.
 محمد رضا ریگی دارای مدرک دکترای خاکشناسی با گرایش شیمی و آلودگی خاک از دانشگاه تهران و عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی سراوان می باشد.
وی در گذشته معاونت اداری مالی و مدیریت دانشجویی دانشکده کشاورزی را در کارنامه خود ثبت کرده است و قبل از منصوب شدن به عنوان سرپرست مجتمع آموزش عالی سراوان به عنوان مدیر طرح و برنامه این مجتمع مشغول بکار بوده است.
محمدرضا شاهرخی مسئول روابط عمومی مجتمع آموزش عالی شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون ضمن تبریک به انتصاب محمد رضا ریگی به عنوان سرپرست مجتمع آموزش عالی سراوان که از اساتید متخصص و مدیران توانمند هستند٬ می گوید با توجه به تعامل بیشتر با حوزه های مختلف شهرستان و همکاران مجتمع می توان شاهد پیشرفت های چشمگیر در حوزه های مختلف عمرانی٬ آموزشی٬ پژوهشی و فرهنگی و تاثیرگذاری عملیاتی بر جامعه بیرونی باشیم.
 وی تصریح کرده از زحمات چندین ساله شهریاری رئیس سابق مجتمع آموزش عالی شهرستان سراوان قدردانی و تشکر می شود و برای ایشان آرزوی توفیق و سلامت را داریم.
 
انتهای پیام/1675
يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰
کد مطلب: 7823
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *