800
۰

برق ثبت احوال شهر سیرکان قطع شد!/ مدیر اداره برق سراون: عدم پرداخت ۵ میلیون بدهی علت قطع برق بوده است

برق اداره ثبت احوال شهر سیرکان بخش بم پشت شهرستان سراوان به علت 5 میلیون بدهی قطع و منجر به سرگردانی مراجعه کنندگان شد.
ی
ی
به گزارش شستون، برق اداره ثبت احوال شهر سیرکان از توابع شهرستان سروان به دلیل عدم پرداخت صورت حساب برق، قطع شد که منجر به گلایه مندی و سرگردانی مراجعه کنندگان این اداره شد.
یکی از شهروندان سیرکانی در تماس تلفنی که با پایگاه خبری شستون داشته است، اظهار داشت: روز گذشته برای یک سری از کارهایش به ثبت و احوال این شهر مراجعه کرده است که با قطع بودن برق این اداره مواجه شده است.
وی ضمن گلایه مندی از این موضوع خواستار پیگیری قطع برق یک اداره دولتی را در شهرسیرکان از سوی این پایگاه خبری شد.
این شهروند سیرکانی با تماس مجددی که امروز با خبرنگار شستون داشت، گفت: امروز هم برق اداره ثبت احوال این شهر قطع می باشد که منجر به سرگردانی مراجعه کنندگان شده است.
 وی افزود: مردم از روستاهای دور و نزدیک برای ثبت نام کارت ملی و شناسنامه مراجعه کردند، اما همچنان برق قطع است.
 در ادامه پیگیری ها و در تماسی که خبرنگار شستون با تیمور کریم زایی بخشدار بم پشت داشته است، وی گفت: تا کنون گزارشی در این خصوص دریافت نکرده است و برق اداره ثبت احوال شهرسیرکان وصل می باشد.
محمد رفیع شجاعی مدیر اداره برق شهرستان سراوان در ادامه به خبرنگار شستون گفت: اداره ثبت احوال شهرسیرکان 5 میلیون بدهی داشته است، که عدم پرداخت این بدهی منجر به قطع برق این اداره شد.
 وی افزود: طی تماسی که با رئیس ثبت احوال این شهرستان داشته است، وی قول پیگیری این موضع را داده که برق این اداره امروز وصل شد.
لازم به ذکر است خبرنگار این پایگاه خبری طی تماس های مکرری که با عیسی زهی رئیس ثبت احوال شهرسیرکان داشت، وی موفق به برقراری تماس با رئیس این اداره نشد.
 
انتهای پیام/
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۳
کد مطلب: 7986
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *