800
۰
فرماندار سیب و سوران خبر داد

کلنگ زنی و بهره برداری از ۵۵ طرح عمرانی و خدماتی/ کلنگ زنی ۵۰ واحد مسکونی با اعتبار۴۶ میلیارد ریال در سیب و سوران

فرماندار شهرستان سیب و سوران گفت: 55 طرح و پروژه عمرانی، خدماتی و بهداشتی با صرف اعتبار بیش از 89 میلیارد ریال و چندین پروژه کلنگ زنی با اعتباری بالغ بر 46 میلیارد ریال در هفته ی دولت در شهرستان سیب و سوران در حال افتتاح و کلنگ زنی است.
;
;
عبدالصمد عیسی زاده فرماندار شهرستان سیب و سوران در گفتگو با خبرنگار شستون ضمن تبریک هفته دولت، از افتتاح و بهره برداری بیش از ۵۵ طرح و پروژه عمرانی، خدماتی و بهداشتی با صرف اعتبار بیش از 89 میلیارد ریال در این هفته در شهرستان سیب وسوران خبر داد.
وی در تشریح برنامه های هفته دولت با بیان اینکه امسال بیش از ۵۵ طرح و پروژه با حضور مسئولین استانی مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت، افزود: احداث چندین باب مدرسه، مراکز خانه بهداشت روستایی، مسکن مددجویی، طرح های برق رسانی و توسعه شبکه برق، آسفالت خیابانها و معابر شهری و طرح های عمرانی دهیاری ها شاخص ترین طرح های افتتاحی می باشد. مهندس عیسی زاده تصریح کرد: مناسبت هفته دولت چندین پروژه کلنگ زنی می شود که پروژه مسکن شهری ۵۰ واحدی شاخص ترین آن خواهد بود و در مجموع برای اجرای پروژه های آماده کلنگ زنی اعتباری بالغ بر 46 میلیارد ریال صرف خواهد شد.       انتهای پیام//
دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۶
کد مطلب: 8503
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *