800
۰
سرپرست شهرداری سراوان خبر داد

دریافت 3 هزار تن قیر رایگان جهت ترمیم آسفالت شهری/ تخریب آسفالت سراوان در سایه عدم وجود کمربند شهری

سرپرست شهرداری سراوان گفت: یکی از وظایف اداره راه در هر شهر ایجاد کمربند شهری جهت عبور و مروو وسایل نقلیه سنگین می باشد که به دلیل عدم وجود کمربند شهری زیر ساخت های آسفالت شهر تخریب شده است.
ا
ا
مهران محمودی سرپرست شهرداری سراوان در گفت و گو با شستون با حضور بی سابقه وزرا و مسئولین کشوری در شهرستان و همچنین بازدید از نقاط مختلف شهر، اظهار داشت: به دنبال سفر اخیر امینی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم به شهرستان سراوان، 5هزار تن قیر رایگان به شهرستان سراوان جهت بازسازی و مرمت آسفالت اختصاص داده شد.
 وی افزود: از این مقدار 2هزار تن برای ترمیم بافت های فرسوده شهری و 3 هزار تن برای موارد ترافیکی شهر در نظر گرفته شده است.
 سرپرست شهرداری سراوان با اشاره به اینکه یکی از وظایف اداره راه در هر شهر، ایجاد کمربند شهری برای عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین می باشد، گفت: متأسفانه به دلیل عدم وجود کمربند شهری در سراوان و تردد وسایل نقلیه عمومی سنگین در معابر عمومی، زیر ساخت های آسفالتی شهرستان تخریب شده است.
محمودی با بیان اینکه قیمت هر تن قیر بالای یک میلیون تومان است، اضافه کرد: علی الحساب 3 هزار تن قیر رایگان را دریافت  کرده است که طبق آخرین پیگیری های انجام شده، دریافت 2 هزار تن قیر باقی مانده از مقدار معین، مستلزم اجرای امورات می باشد.
وی در پایان تصریح کرد: به دلیل عدم وجود منبع درآمد برای شهرداری سراوان، خرید قیر از توان شهرداری این شهر خارج می باشد.
انتهای پیام/1319
يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۰
کد مطلب: 8661
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *