800
۰
صرفا جهت اطلاع؛

ایجاد ترافیک برای رفع نیازمندی/ یکه تازی دلالان موبایل در میدان قدس سراوان

خیابان قدس شهرستان سراوان یکی از معابر پر رفت و آمد این شهرستان است که میدان این خیابان به جولان دلالان موبایل مبدل شده است.
ی
ی
به گزارش شستون؛ خیابان قدس شهرستان سراوان به دلیل وجود تنوع محصولات غذایی، بهداشتی، البسه، کیف و‌کفش، میوه و تره بار یکی از شلوغ ترین معابر این شهرستان است.
فروش ادویه، لحاف و تشک، پارچه، کفش، بدلیجات، داروهای گیاهی، کتاب، میوه، ماهی، صیفی جات، لباس سنتی بلوچی، البسه مدرن، بازار پیکو دوزان، پاساژ کفش فروشان، لوازم خانگی و عطر ادکلن از جمله مغازه های موجود در این خیابان است که رفت و آمد نسبت به دیگر معابر و کوچه پس کوچه های شهرستان دو چندان کرده است.   روزانه تعداد افراد زیادی برای تهیه مایحتاج زندگی خود به این بازار مراجعه می کنند و نیازمندی های منزل را این بازار تأمین می کنند. آنچه که در این خیابان حائز اهمیت است، ازدهام جمعیت در میدان قدس جنب مرکز بهداشتی و درمانی شماره دو شهرستان است که مشغول به خرید و فروش موبایل هستند. جمعیت به حدی در این مکان زیاد است که تردد برای خودرو ها و رفت و آمد شهروندان را با مشکل مواجه کرده است و مدتهاست که شهروندان با این معضل در این مکان دست و پنجه نرم می کنند. جنب میدان قدس شهرستان نیز مرکز بهداشتی و‌ درمانی شماره دو شبکه بهداشت قرار دارد که روزانه بیماران و مادران باردار جهت مداوا به این مرکز مراجعه می کنند که رفت و آمد به این مرکز نیز با توجه به ازدهان جمعیت دست فروشان و دلالان موبایل با مشکل مواجه است و شهروندان جهت عبور و مرور دچار مشقت می شوند.   یکی از شهروندان سراوانی که به مرکز بهداشت و درمان واقع در این محل مراجعه کرده است، در گفتگو با شستون اذعان داشت: تعداد افرادی که در این میدان وجود دارد در شبانه روز متفاوت است و اکثر این افراد ساعات اولیه صبح و عصر در اینجا مستقر هستند. وی افزود: طبق شنیده ها اکثر موبایل هایی که در این مکان رد و بدل می شود، گویا سرقتی هستند که عدم شارژر و جعبه تلفن همراه این شک را به واقعیت بیشتر نزدیک می کند. یکی دیگر از شهروندان ضمن گلایه مندی از وضعیت موجود در این قسمت از شهر، گفت: خیابان قدس و انتهای خیابان نبوت به تنگه هرمز شهرستان تبدیل شده است. وی افزود: روزانه تعدادی از افراد در این محل اقدام به فروش و تعویض موبایل می کنند و در روز های جمعه این میدان محل فروش انواع پرندگان مبدل می شود.         انتهای پیام/1319
سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
کد مطلب: 8777
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *