800
۰

بهانه عجیب مادر سنگدل برای کشتن دختر 15 ماهه اش + تصاویر

زن سنگدل در حالی که فرزندش را کشته و او را مانند آشغال به رودخانه انداخته بود به پلیس گفت که فرزندش ربوده شده است.
م
م
به گزارش شستون، به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ زن 24 ساله اهل ملبورن استرالیا که اقدام به کشتن فرزند 15 ماهه اش کرده بود در دادگاه به  قتل اعتراف کرد. "سوفینا نیکات" به پلیس گفت که پس از کشتن فرزندش " سانایا سهیب "، او را مانند یک آشغال به داخل رودخانه " داربین " در نزدیکی منطقه اسکرابلند ملبورن پرتاب کرده است.
بهانه عجیب مادر سنگدل برای کشتن دختر 15 ماهه اش + تصاویر
 او در توضیح علت این اقدام  گفت که فکر می کرد فرزندش توسط ارواح تسخیر شده است. این در حالی است که او در ابتدا به پلیس گفته بود  فرزندش توسط یک مرد آفریقایی ربوده شده است اما سپس اعتراف کرد که به علت ترس چنین داستانی را ساخته است.
تصاویری که از دوربین های مداربسته پارک " هیدل برگ وست " شهر ملبورن  در تاریخ 9 آوریل 2016 تهیه شده است این زن شرور و فرزند بیگناهش را لحظاتی پیش از کشته شدن نشان می دهد. تصاویر او را در حالی که فرزندش را سوار بر کالسکه کرده و در حال بازی در این پارک است نشان می دهد.
بهانه عجیب مادر سنگدل برای کشتن فرزندش + تصاویر
این زن در خصوص نحوه قتل دخترش نیز گفت که با گذاشتن دستش روی دهانش او را خفه کرده است. پلیس در جستجوهای خود در روز بعد از حادثه جسد کودک را در رودخانه پیدا کرد. این زن پس از جدا شدن از شریکش، به مدت چند ماه در پناهگاه زنان اقامت داشت. مدارک دادگاه نشان می دهد که او پس از تولد فرزندش در ماه ژانویه 2015  دچار افسردگی شده است و از نظر روانی بیمار است.
گفتنی است؛  احتمالا این زن به 5 سال زندان محکوم شود.
انتهای پیام/
يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶
کد مطلب: 8827
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *