800
۰
در شب شعر عاشورایی مطرح شد

واقعه کربلا بزرگترین فرهنگ انقلابی/دستیابی به قدرت در سایه رشادت های جوانان

معاون هماهنگ کننده سپاه سراوان در مراسم شب شعر عاشورایی اظهار داشت: در طول تاریخ هیچ واقعه ای مانند کربلا عموم را تحت تاثیر قرار نداده است و بزرگترین فرهنگ انقلابی محسوب می شود.
hrehe
hrehe
به گزارش شستون، مراسم شب شعر عاشورایی با حضور سرهنگ پاسدار نادر شهرکی معاون هماهنگ کننده سپاه، محمد صادق ملک آبادی مسئول حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس، عبدالسلام بلوچ زاده مسئول فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سراوان برگزار شد.
در این مراسم سرهنگ پاسدار نادر شهرکی معاون هماهنگ کننده سپاه شهرستان سراوان با بیان اینکه در طول تاریخ هیچ واقعه ای مانند کربلا عموم را تحت تاثیر قرار نداده است و بزرگترین فرهنگ انقلابی محسوب می شود، گفت: دفاع مقدس برگرفته از فرهنگ عاشورایی است.
وی در ادامه اظهار داشت: امام حسین (ع) در واقعه کربلا با خون خود اسلام را زنده نگه داشت و توانست الگوی رشادت و ایثار برای جوانان باشد.
معاون هماهنگ کننده سپاه شهرستان سراوان با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس در 31 شهریور سال 59 توسط صدام و با تحریک استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت، تصریح کرد: صدام با خیالی باطل فکر فتح خرمشهر و تهران را در یک هفته در سر داشت.
وی در تکمیل مطلب فوق خاطر نشان کرد: دشمنان با حمایت کشورهای صهونیستی قصد سرنگونی انقلاب نوپای ما را داشتند که با رشادت مردم حتی در هشت سال دفاع مقدس نتوانستند وجبی از خاک ایران را تصاحب کنند.
معاون هماهنگ کننده سپاه شهرستان سراوان با بیان اینکه صدام عفلقی مستقیما توسط 34 کشور با انقلاب اسلامی در جنگ بوده است، اذعان داشت: کشور ایران در جنگ تحمیلی از 34 کشور اسیر گرفته است که طی نشست هایی آزاد شدند.
وی با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی بیش از 220 هزار شهید برجای گذاشته که توانسته اند پرچم اسلام و انقلاب را پابرجا نگه دارند، افزود: ایران در عصر حاضر جز ابر قدرت های دنیا است و این قدرت جز رشادت های جوانان بدست نمی آید.


انتهای پیام/1675
 
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۵
کد مطلب: 8838
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *