800
۰
ریاست سازمان بسیج مستضعفین

روحانیت شیعه و سنی دین خود را نسبت به اسلام و انقلاب ادا کردند/ دشمن به دنبال ایجاد فاصله بین روحانیت و مردم است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه علمای اهل سنت نور چشم ما هستند، گفت: روحانیت شیعه و سنی دین خود را به انقلاب و اسلام ادا کرده اند.
روحانیت شیعه و سنی دین خود را نسبت به اسلام و انقلاب ادا کردند/ دشمن به دنبال ایجاد فاصله بین روحانیت و مردم است
به گزارش شستون؛ به نقل از عصر هامون؛ سردار غلام حسین غیب پرور در نخستین اجلاسیه شهدای علما و روحانیون که صبح امروز در حسینه عاشقان ثارالله برگزار شد اظهار داشت: اساسا حیات طیبه اسلام مرهون جانفشانی مردان و زنان بزرگی است که جان خود را برای اعتلای کلمه الله تقدیم کردند که در خط مقدم آنها شهدا هستند.

وی افزود: شهیدان از صدر اسلام تا کنون به ستارگانی تبدیل شدند که ان ستارگان در شبهای ظلمانی چراغ هدایت هستند که از جمله این شهیدان و لایه داران شهدای روحانیت هستند.

وی بیان داشت: در طول عمر اسلام همواره علمای بزرگوار در حفظ دین پیش قدم بودند و گاهی نیز جان خود را فدا کردند شهید ثانی و در دوران معاصر شهید فضل الله نوری از جمله این شهداست.

سردار غیب پرور ادامه داد: در تاریخ اسلام عزیز؛ انقلاب اسلامی نباید در اضمحلال حکومت پهلوی عیار سنجی شود چون این باعث کوچک کردن وزن انقلاب اسلامی می شود.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی لوای اسلام را یکبار دیگر بر پهنه گیتی بلند کرد افزود: غربی ها و اردوگاه کمونیسم در قرنهای متمادی تبلیغ کردند که امام نمی تواند جامعه را اداره کند  و دین نمی تواند حکومت درست کند آنها معتقد بودند در منازل و کلیسا ها و مساجد خود هر چه دوست دارید  خدا را عبادت کنید اما اجازه ندارید دین را در جامعه ترویج دهید . دین در بین جامعه جایی ندارد و دین از سیاست جداست و همه غرب و شرق در مقابل دین و ملت ایران اعتلاف کردند.

وی تصریح کرد: سرانجام در سال 57 حکومت منحوس و حقیر پهلوی به امامت و تلاش امام (ره) از ایران کرد و جاء الحق شد اما این به معنای آرامش و سکوت از سوی دشمن نبود از همان روزهای پیروزی انقلاب اسلامی دشمن دشمنی خود را نسبت به ایران تا به امروز اعمال کرد. 

ریاست سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه 100 شهید روحانی در حوادث تروریستی داریم خاطر نشان کرد: روحانیت شیعه و سنی دین خود را نسبت به اسلام و انقلاب ادا کردند.
وی افزود: افتخار ما در انقلاب اسلامی این است که همه مردم پای انقلاب خود ایستادند و 17 هزار نفر دستار به سر در میادین جنگ حضور پیدا کردند و 4 هزار نفر شهید و 7 هزار نفر مجروح شدند و در سالهای اخیر نیز در دفاع از حرم 30 شهید تقدیم انقلاب کردیم.

وی با تاکید بر اینکه اسلام به روحانیتش زنده است ادامه داد: دشمن این را به خوبی می داند و در تلاش است که بین روحانیت و مردم فاصله بیندازد و اگر موفق شود که به فضل الهی نخواهد شد اثری از اسلام ناب محمدی(ص) نخواهد گذاشت.

وی ادامه داد: علمای اهل سنت نور چشم ما هستند و در حفظ انقلاب در خیلی از مناطق کشور همت کردند و پای حفظ اسلام که برسد شیعه و سنی ندارد و مکتب پیغمبر گونه باید بماند قران کریم باید بماند و می ماند و اسباب آن علمای هستند که اسراییل و آمریکا این را نمی خواهد. اسراییل اسلام شیعه و سنی را نمی خواهد.

سردار غیب پرور گفت: آمریکا و اسراییل زمانی راضی می شوند که نامی از اسلام و قرآن نباشد و در گلدسته های ما صدای اذان پخش نشود.

وی اذعان داشت: دشمن دو راهبرد نفوذ و اختلاف افکنی را در مقابل ایران اسلامی در پیش گرفته است دشمن اهریمن و گرگ صفت با لباس قدیس به دنبال نفوذ و تفرقه افکنی است.

وی حوادث اخیر را یکی از توطئه های دشمن دانست که به برکت خون شهیدان و مدیریت رهبری و ملت بصیر ایران اسلامی نقش بر آب شد و افزود: این حوادث از رییس جمهور ابله ایالات متحده در آمریکا تا نخس وزیر اشغالگر یک دولت مرتجع مثل عربستان حمایت می شد.

وی تاکید کرد: شهدا درس بصیرت را به ما آموختند باید خوب نگاه کنیم دقت کنیم و تصمیم بگیریم در مقابل دشمن به هنگام و به اندازه عمل کنیم.


انتهای پیام//
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
کد مطلب: 10079
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *