800
۰

تخلفی آشکار در جایگاه های سوخت سراوان/ ذره بین ارگان های نظارتی در پمپ بنزین ها فعال شد

توزیع سوخت خارج از شبکه تعریف شده در جایگاه های سوخت و فرآورده های نفتی سراوان به یک معضل اساسی تبدیل شده که اعتراض همگان برا به دنبال داشته است.
تخلفی آشکار در جایگاه های سوخت سراوان/ ذره بین ارگان های نظارتی در پمپ بنزین ها فعال شد
به گزارش شستون؛ تعدادی از شهروندان طی تماس های مکرر از توزیع بنزین در گالن در جایگاه های سوخت و فرآورده های سوختی سراوان ابراز گلایه کردند و خواستار حل این معضل شدند‌ که منجر به تشکیل صف های طولانی نیز در روزهای اخیر هم شده بود.
عده ای تفاوت قیمت سوخت و فرآورده های سوختی در پاکستان با ایران را علت تشکیل صف های طولانی و‌ توزیع سوخت خارج از باک دانستند.
در پیگیری هایی که خبرنگار شستون از مهرداد طاهری رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان داشت، وی با اشاره به برگزاری جلسه کمسیون سوخت شهرستان، گفت: عدم همکاری و ناهماهنگی های برخی از ادارات، مانع از بررسی پرونده ها می شد که در جلسه تشکیل شده مقرر شد تا همه ارگان ها همکاری لازم را جهت رفع این معضل داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه فرمانداری نیروهایی را جهت همکاری در اختیار اداره صنعت، معدن و‌ تجارت قرار داده است، افزود: باید در جایگاه ها کشف تخلف با مدرک و‌ عدله کافی انجام و سپس در فرم های بازرسی ارجاع و جهت تکمیل به تعزیرات حکومتی ارسال شود.
رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان اضافه کرد: بازرسین در جایگاه ها حضور دارند و این معضل در یک ساعت و یک روز قابل حل نیست.
طاهری اظهار کرد: قرار است پرینت جایگاه، پرینت سوخت گیری و دوربین های جایگاه در یک ماه کنترل تا میزان ریالی تخلف مشخص و با افراد خاطی مطابق قانون برخورد شود.
وی با بیان اینکه جرایم بازدارنده باشد و یا نباشد مقوله جداگانه است، گفت: با توجه به اینکه عرضه سوخت و فرآورده های نفتی در خارج از شبکه تعریف شده ممنوع است، به صورت کتبی به شرکت نفت اعلام شده تا جایگاه داران ملزم به نصب پلاکارد در جایگاه و معرض دید همه شوند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سراوان با توجه به اینکه استاندارد باک هر خودرو ۶۰ لیتر است، افزود: برخی ها باک خود را به مقدار بیشتر تغییر می دهند که این نیز غیر استاندارد است و عرضه خارج از شبکه محسوب می شود و در صورت هر گونه تخلف با جایگاه دار برخورد خواهد شد.
 
انتهای پیام/الف.د
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۵
کد مطلب: 10494
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *