800
۰
در راستای شعار سال انجام شد؛

راه اندازی خط جدید ریسندگی در بزرگترین واحد نساجی کشور/تولید 15 تن نخ در روز و استخدام 120 نفر

به منظور تحقق شعار سال کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر با راه اندازی خط جدید ریسندگی در این کارخانه به دنبال استخدام 120 نفر و تولید 15 تن نخ در روز است.
راه اندازی خط جدید ریسندگی در بزرگترین واحد نساجی کشور/تولید 15 تن نخ در روز و استخدام 120 نفر
به گزارش شستون؛ علیرضا ارغایی مدیرعامل شرکت گسترش صنایع بلوچ( کارخانه فراگیر بافت بلوچ ایرانشهر) در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه در حال حاضر 127 نفر در این کارخانه مشغول به کار هستند، اظهار کرد: مدت دو سال است که خط ریسندگی بافت بلوچ با کمک های دولتی خریداری شده که در حال نصب جهت توسعه کارخانه هستیم.
 
وی ادامه داد: در حال حاضر روزانه یک تن نخ در این کارخانه تولید می شود که با راه اندازی خط جدید میزان تولید را به 15 تن در روز خواهیم رساند.
ارغایی با بیان اینکه با آغاز به کار خط جدید 120 نیروی دیگر نیز در این کارخانه مشغول به کار می شوند، تصریح کرد: در آتش سوزی سال 88 که تمام امکانات این کارخانه از بین رفت باید مجددا ماشین آلات اصلی برای ارتقاء آن خریداری شود که خط ریسندگی قسمت اول این ارتقاء است سپس اقدام به خرید خط بافندگی می کنیم.
 
مدیرعامل کارخانه فراگیر بافت بلوچ ایرانشهر با بیان اینکه در حال مذاکره جهت خرید خط بافندگی هستیم، تصریح کرد: به همان اندازه که به دنبال خرید خط جدید هستیم به دنبال بازسازی تاسیسات این کارخانه نیز هستیم.
 

وی با بیان اینکه هزینه خرید خط ریسندگی 50 میلیارد تومان بوده است، خاطر نشان کرد: از اوایل پاییز سال جاری خط جدید راه اندازی می شود.
ارغایی در خصوص صادرات افزود: صادرات نداریم چون عملا تولید نخ، مصرف داخلی دارد و کارخانه های داخلی نیاز دارند.
 
وی در ادامه در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه کارخانه تبدیل به انبار لبنیات شده است، اضافه کرد: سال 92 سردخانه ای به منظور کمک به کشاورزان در اینجا نصب شد که این سردخانه کار اصلی اش نگهداری خرماست تا در فصلی که خرما برداشت می شود کشاورزان مجبور نباشند به خاطر عدم نگهداری آن را ارزان بفروشند.
 
مدیرعامل کارخانه فراگیر بافت بلوچ ایرانشهر با بیان اینکه نزدیک 6 هزار تن ظرفیت این سردخانه است که بخش عمده ان خرماست ، گفت: لبنیات جایی در این سردخانه ندارد ما سرد خانه زیر صفر هم برای نگهداری گوشت داریم.
 انتهای پیام/
شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۷
کد مطلب: 10881
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *