800
۰
توسط فرمانده مرزبانی ناجا صورت گرفت:

صدور دستورات لازم برای تسهیل در خدمات رسانی به مرزنشینان سیستان

فرمانده مرزبانی ناجا در بازدید از بازارچه‌ مرزی «میلک» ضمن بررسی مشکلات و موانع کاراین بازارچه مرزی، دستورات لازم برای تسهیل در خدمات رسانی به مرزنشینان را صادر کرد.
صدور دستورات لازم برای تسهیل در خدمات رسانی به مرزنشینان سیستان
به گزارش شستون، به نقل از عصرهامون به نقل از مرکز اطلاع رسانی مرزبانی سیستان و بلوچستان، سردار قاسم رضایی روز دوشنبه در صبحگاه عمومی در مرکز آموزش ولی عصر(عج) زابل در خصوص منزلت و جایگاه مرزبانی اظهار داشت: پرونده همه انسان ها بعد از مرگ بسته می شود اما پرونده مرزداران چه با شهادت و چه مرگ طبیعی باز خواهد ماند و تا روز قیامت برایشان حسنه نوشته می شود.
بنابر این گزارش فرمانده مرزبانی ناجا روز گذشته در راس هیاتی وارد فرودگاه زابل در شمال سیستان و بلوچستان شد و پس از استقبال فرماندهان و مدیران ارشد نظامی، مرزبانی و انتظامی این شهرستان به بازارچه مرزی «میلک» عزیمت کرد و از نزدیک در جریان خدمات رسانی ها قرار گرفت.
سردار رضایی در این بازدید ضمن بررسی مشکلات و موانع کار بازارچه مرزی «میلک» از نزدیک با مسئولان دیدار و دستورات لازم برای تسهیل در خدمات رسانی به مرزنشینان را صادر کرد.
وی همچنین در ادامه از مرزهای حوزه هنگ مرزی زابل بازدید و در دیدار صمیمی با مرزداران گفت: جایگاه مرز ملی است و ما با یک نگاه در این استان ۲.۵ میلیون نفر مرزدار داریم که در صف نخست در برقراری امنیت مرزبانی را همراهی می کنند.
نشست صمیمانه و صرف افطاری با خانواده شهدا، مرزنشینان، سران طوایف، ریش سفیدان، متنفذان، مسئولان دستگاه های دولتی و غیر دولتی و امامان جمعه در پاسگاه «گلشاه» هنگ مرزی زابل از دیگر برنامه های اجرایی سفر ۲ روزه سردار رضایی به سیستان و بلوچستان بود.
فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در این مراسم گفت: سیستان و بلوچستان یکی از مناطقی است که همگرایی زیادی با نظام جمهوری اسلامی دارد و مردم این استان در طول دوران مختلف این مساله را ثابت کرده اند.

انتهای پیام/
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳
کد مطلب: 11045
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *