800
۰
به مناسبت 15 خرداد انجام شد؛

پیروزی امت اسلامی در سایه حضور مردم در صحنه/بذر انقلاب اسلامی در قیام خونین 15 خرداد کاشته شده است

مسئول دفتر تبلیغات اسلامی شرق کشور گفت: اقشار مردم همیشه همگام، مدافع و دل داده نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند و این حضور در صحنه موجب پیروزی امت اسلامی می شود.
پیروزی امت اسلامی در سایه حضور مردم در صحنه/بذر انقلاب اسلامی در قیام خونین 15 خرداد کاشته شده است
به گزارش شستون؛ مراسمی به مناسبت قیام خونین 15 خرداد با حضور حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه، حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد عبدالهی مسئول دفتر تبلیغات اسلامی شرق کشور، سرهنگ پاسدار محمد پودینه فرمانده سپاه، درویش نارویی فرماندار و جمعی از مسئولین و علمای اهل سنت در مسجد جامع نور شهرستان سراوان برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد عبدالهی مسئول دفتر تبلیغات اسلامی شرق کشور با بیان اینکه وحدت شیعه و سنی قبل و بعد از انقلاب وجود داشته است، گفت: اقشار مردم همیشه همگام، مدافع و دل داده نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند و این نعمت را باید قدر بدانیم.

وی با بیان اینکه علمای اهل سنت بهترین ارتباطات را با علمای تبعیدی شیعه در زمان طاغوت داشته اند، تصریح کرد: آنچنان محبت و مودت در بین علما عمیق بوده است که حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) هنوز حلاوت آن محبت علمای اهل سنت سراوان را در دل دارد.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالهی با بیان اینکه بذر انقلاب در قیام خونین 15 خرداد کاشته شده است و حضرت امام خمینی (ره) با بصیرت خود در پرتو دین داری عزیمت خیمه کمونیسم را که بر نیمی از دنیا سیطره داشت ذلیل کرد، اذعان داشت: قیام برای خدا تنها راه نجات دو جهان است.

وی در ادامه با بیان اینکه ریشه اقدامات و انقلاب امام راحل جهت اصلاح دنیا، قیام در راه خدا بوده است، بیان داشت: امام راحل از انقلاب های دنیا و سیره نبوی درس گرفته و تاکتیکی را مبتنی بر یک حرکت واحد پی ریزی کرده است.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در شرق کشور عنوان کرد: زیر بنای انقلاب اسلامی قیام خونین 15 خرداد است و امام راحل جهت دوری از نا امیدی از مکتب اسلامی قیام 15 خرداد را برای همیشه عزای عمومی اعلام کرده است.

وی با اشاره به اینکه روز قدس روزی است که مردم مظلوم فلسطین از قدرت های حاکم بر جهان اسلام قطع امید کرده اند، عنوان کرد: حضور مردم مسلمان در صحنه  موجب پیروزی امت اسلامی می شود و آزادی قبله اول مسلمین می شود.

حجت الاسلام والمسلمین در پایان گفت: امید است که در حیات خود با نهضت انقلابی امام راحل جشن محو اسرائیل از صحنه جغرافیای سیاسی حوزه خاورمیانه را بر پا کنیم.
 
انتهای پیام/م.ش
 
سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب: 11167
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *